Harput TV Ana Sayfası

Bakanlıktan Mücahit Yanılmaz'a Ziyaret Gündem

Bakanlıktan Mücahit Yanılmaz'a Ziyaret

 

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü hizmet binası temel atma törenine katılmak üzere Elazığ'a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar ve beraberindekiler ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Bakanlık olarak Elazığ’ı yakından takip ettiklerini ve şehre yapılacak çalışmalar ile alakalı Elazığlı milletvekilleri, bürokrat ve yöneticilerle sürekli istişare halinde olduklarını belirten Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, bugün de yepyeni bir hizmet binasını vatandaşlarımızın hizmetine kazandırmak için Elazığ’da olduklarını kaydetti.

Bir yandan da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 13 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek AK Parti il kongresi için yapılan çalışmaları takip ettiklerini ifade eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, Elazığlıları çok heyecanlı gördüğünü ve yediden yetmişe her vatandaşın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişini sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Başkan Yanılmaz ise yeni yapılacak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Hizmet Binası’nın Elazığlılar açısından çok değerli olduğunu kaydederek Elazığlılar adına bakanlık çalışanlarına teşekkür etti. 45 aylık görev süreleri içerisinde şehre kazandırdıkları önemli yatırımları anlatan Başkan Yanılmaz, Elazığ Belediyesi olarak birçok örnek projeyi hayata geçirdiklerini ve Elazığ’ın kalkınması için gerekli bütün çalışmaları yapmaya devam edeceklerini aktardı. 

Daha sonra taşeron işçilerin kadroya geçişiyle alakalı açıklamalar yapan Başkan Yanılmaz, Elazığ Belediyesi olarak gerekli bütün çalışmaları yaptıklarını ve 1972 personelin geçiş sürecini düzenli bir şekilde gerçekleştirdiklerine vurgu yaparak, kadroya geçen işçilerin çok mutlu olduğunu ifade etti.  Yanılmaz aynı sevinç ve heyecanla 13 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayacaklarını da sözlerine ekledi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet