Harput TV Ana Sayfası

Kültür Park Çalışanlarına Sertifika Gündem

Kültür Park Çalışanlarına Sertifika

Fırat Kalkınma Ajansı’nın 2017 yılına ait teknik destek programı kapsamında Kültür Park çalışanları için gerçekleştirilen eğitim programını tamamlayan personele sertifikaları verildi.

Eğitime katılarak donanımlarını güçlendiren 52 personel, sertifikalarını Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan aldı.

Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonunda gerçekleştirilen sertifika töreninde ilk olarak bir konuşma yapan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nden Doç. Dr. Zafer Öter, "Kültür Park çalışanlarının bilinçlendirme ve eğitimlerinin düzeyini artırmak için bir çaba gösterdik, arkadaşlarımıza yararlı olduğumuza inanıyorum" diyerek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise göreve geldikleri 30 Mart 2014 tarihinden itibaren en çok üzerinde durdukları konulardan bir tanesinin hizmet içi eğitim olduğunu söyleyerek , “Kültür Park'ta Türk Mutfağına gelmiş olan herhangi bir hemşerimiz, herhangi bir vatandaşımız orada sizin ikramlarınızdan ve hijyenik ortamdan memnun kaldıysa, sunulan yemeyin lezzetinden, tadından, sunum kalitesinden memnun kaldıysa gittiği her yerde burayı anlatır. Elâzığ’da yaşayan herkes bizim müşterimizdir. Onların memnuniyeti de bizim için olmazsa olmazımızdır. Sizler de bu memnuniyetin Kültür Parktaki ayaklarısınız. Öncelikle böyle bir eğitime katılımlarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Kendi tecrübenizi, kendi birikiminizi artırdığınızdan dolayı da ayrıca tebrik ediyor ve İzmir'den aramıza katılmış olan hocamıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Konuşmaların ardından Kültür Park’ta çalışan 52 personele sertifikaları Başkan Yanılmaz tarafından verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet