Harput TV Ana Sayfası

Elazığ Yol Spor Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı Spor

Elazığ Yol Spor Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı

2017-2018 Futbol Sezonunda Elazığ Yol Spor U-19 futbol takımı rakibi Grup Merkez Hasar Hankendi Spor’u 2-1 mağlup ederek Elazığ Şampiyonu oldu. 

23 takımın katılımı ile çift devreli lig usulüne göre oynanan U-19 liginin son müsabakasında rakibi Grup Merkez Hasar Hankendi Spor’u 2-1 mağlup ederek şampiyon olup ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı. 

Yapılan kupa törenine TFF Futbol İl Temsilcisi Mustafa GÜR, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Sosyal Faaliyetler Sekreteri Turgut Kılınç ve  çok sayıda yönetici ve taraftarlar katıldı. 

Elazığ Yol Spor takımı şampiyonluk kupasını Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Sosyal Faaliyetler Sekreteri Turgut Kılınç ‘ın elinden aldı. 

Kupa töreninde bir konuşma yapan TFF Elazığ İl Temsilcisi Mustafa Gür yapmış olduğu açıklamada, “Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak gençlerimizi topluma kazandırma adına çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmektedir. U-19 Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Elazığ Yol Spor takımını tebrik ediyorum. Türkiye Şampiyonasında İlimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden güzel haberler ile döneceklerinden şüphemiz yoktur. Bu kategoriye katılan diğer takımlarımızı da kutluyor ve 2017-2018 Futbol Sezonunda U-19 ligi kategorisinde şampiyon olan Elazığ Yol Spor takımını tebrik ediyor, emeği geçen yönetici ve teknik heyetine de teşekkürlerimi sunuyorum dedikten sonra Elazığ Yol Spor Takımına şampiyonluk kupasını vermek üzere Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Sosyal Faaliyetler Sekreterimiz Turgut KILINÇ ‘ı davet etti. Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olarak Elazığ Yol Spor takımımızı tebrik eder; emeği geçen sporcularımıza, antrenörlerimize ve yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz" ifalerini kullandı. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet