Harput TV Ana Sayfası

Yanılmaz TBB Üyeliğine Yeniden Seçildi Türkiye

Yanılmaz TBB Üyeliğine Yeniden Seçildi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Encümen Üyeliğine yeniden seçildi.

TBB Mayıs ayı Meclis Toplantısı, Birlik Başkanı Kadir Topbaş'ın ani program değişikliği nedeniyle TBB Encümen Üyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin başkanlığında, Ankara'da gerçekleştirildi. Toplantıda, bir yıl süreyle görev yapacak Encümen Üyeleri için seçim yapıldı.

Yapılan seçimler sonucunda yeni Encümen Üyeliklerine Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan,  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar seçildi.

TBB sosyal sorumluluk ve yardım faaliyetleri kapsamında belediyelere destek olmak ve onların artan iş yükleri karşısında hizmet kapasitelerine katkıda bulunmak amacıyla araç yardımlarını sürdürüyor.  

Türkiye Belediyeler Birliği Mayıs ayı Meclis Toplantısında DMO’dan temin edilen 95 aracın 47 ildeki 95 belediyeye dağıtımı da yapıldı.

TBB Meclis Üyeleri, TBB Encümen Üyeleri ile araç teslim alacak belediyelerimizin başkan ve üst düzey yetkililerinin katılımıyla gerçekleşen törende 47 adet kazıcı yükleyici, 25 adet damperli kamyon, 22 adet çöp kamyonu ve 1 adet yol süpürme aracından oluşan 95 aracın teslimi gerçekleştirildi.

Toplantıya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Yanılmaz, TBB Encümen Üyeliğine yeniden seçildiğini belirterek, "TBB olarak belediyelerimizin hizmet gücünü artırmak amacıyla destek sağlıyoruz. Önümüzdeki bir yıllık süreçte de aynı desteğimiz artarak devam edecektir" dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

2018 Umre Kayıtları Başladı

Elazığ İl Müftülüğü tarafından 2018 yılı umre kayıtlarının başladığı belirtildi.

DEVAMI

Pelin Çift'e Yoğun İlgi

DEVAMI


31 Mart 2016

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet