Harput TV Ana Sayfası

Alacakaya'da Değişim Sürüyor İlçeler

Alacakaya'da Değişim Sürüyor

Yerel seçimlerde Alacakaya’da bağımsız olarak seçimlere giren ve halkın teveccühüyle Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Başaran Yaşlı, göreve geldiği günden bugüne kadar dur durak bilmeden ilçe halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Alacakaya Belediyesi tarafından ilçedeki kaldırım ve parkeler yenileniyor.

Alacakaya’da bir önceki Belediye Başkanlığı döneminde yapılmış kanalizasyon çalışmalarından dolayı bozulan ve çöken yolların tadilat çalışmaları devam ediyor.

İlçe mahallerinden olan Gündoğu mahallesinde yol, parke ve duvar çalışmaları, Altıoluk mahallesinde kanalizasyon çalışması, Etikrom mahallesinde yol bakım ve parke çalışmalarının yanı sıra ilçenin estetik bir görünüme kavuşması için daha önce ilçe halkının hizmetine sunulan Taziye evi ve mini terminal çevresinde peyzaj düzenlemesi ve ışıklandırma çalışması yapan Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, hizmette sınır tanımayacaklarını Alacakaya halkının en iyi hizmetleri hak ettiğini vurguladı.

Başkan Yaşlı, iyi bir belediye başkanının sadece kendi seçmenini değil, bütün toplumu temsil ettiğinin bilince olup buna göre hizmetlerini yürütmesi gerektiğini ifade ederek,  başkanların siyasi kaygı taşımadan tek derdinin halkına hizmet etmek olduğunun altını çizdi.

İdrak ettiğimiz Ramazan Ay’ı münasebetiyle tüm İslam Alemi’nin ve ilçe halkının mübarek Ramazan ayını tebrik etmeyi unutmayan Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, duygularını şöyle ifade etti: "Ramazan ayı hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu değerli bir aydır. Bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bir Ramazan'ı daha birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan ayının ülkemizde, şehrimizde ve tüm İslam âleminde oluşturduğu birleştirici gücün, dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin başlangıcı olması, en büyük arzumuzdur. Ben bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Ayını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Durmuştepe Göleti?nde Sona Yaklaşıldı

Elazığ?ın Maden ilçesinde yapımı devam eden Durmuştepe Göleti ve Sulamasında sona yaklaşılıyor. İnşaat çalışmalarına devam edilen gölet çiftçinin umudu olacak.

DEVAMI

Vali Çetin Oktay Kaldırım'dan Alacakaya İlçesine Ziyaret

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet