Harput TV Ana Sayfası

Keban Su ve Alabalık Festivali İptal Edildi İlçeler

Keban Su ve Alabalık Festivali İptal Edildi

Keban Belediyesi tarafından 29-30-31 Ağustos tarihlerinde yapılması planlanan 5. Keban Su ve Alabalık Festivali iptal edildi.

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, terör olaylarında şehit düşen asker, polis ve vatandaşlarımıza olan hürmet ve saygıdan dolayı, 29-30-31 Ağustos tarihlerinde yapmayı planladıkları 5. Keban Su ve Alabalık Festivali iptal edildiğini belirterek, “Saygıdeğer Kebanlı hemşerilerim, ülkemizin milli birlik ve beraberliğini, bozmak isteyenlerin yapmış olduğu terör olaylarında şehit düşen asker polis ve vatandaşlarımıza olan hürmet ve saygımızdan dolayı, 29-30-31 Ağustos tarihlerinde yapmayı planladığımız 5. Keban Su ve Alabalık Festivali iptal edilmiştir.

30 Ağustos 2015 Milli Piyango Çekilişi (Eğlence-Konser Programını) iptal etme kararı alarak ileri bir tarihe erteleme kararı aldık. 30 Ağustos’ta sadece Milli Piyango Özel Çekilişi Keban İlçemizde yapılacaktır.

Askerimiz ve polisimiz hunharca şehit edilirken eğlence yaparak festival yapmamız bize yakışmazdı. Türkiye Cumhuriyeti'nin milli birlik ve beraberliğine, istikrarlı büyümesine, huzur ve barışına gölge düşürmek isteyenler asla başarılı olamayacaktır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, milli birliğine karşı gerçekleştirilen bu hain saldırılar hiçbir şekilde hedefine ulaşamayacaktır. Bu hain terör saldırılarını esefle kınıyor, şehit düşen asker ve polislerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize de başsağlığı diliyorum” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Durmuştepe Göleti?nde Sona Yaklaşıldı

Elazığ?ın Maden ilçesinde yapımı devam eden Durmuştepe Göleti ve Sulamasında sona yaklaşılıyor. İnşaat çalışmalarına devam edilen gölet çiftçinin umudu olacak.

DEVAMI

Vali Çetin Oktay Kaldırım'dan Alacakaya İlçesine Ziyaret

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet