Harput TV Ana Sayfası

Sünnet Organizasyonu Başvuruları Sürüyor Kültür Sanat

Sünnet Organizasyonu Başvuruları Sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen toplu sünnet organizasyonuna başvuran ailelerin çocukları için sünnet işlemleri başladı.

Klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilik çalışmalarına da özel önem veren Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyona başvurular 11 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Başvuru için çocuğun 6 yaş üstü olması ve çocuğa ait kimlik fotokopisi ile bir adet fotoğraf gerekiyor. Ailelerin başvuruları doğrultusunda çocuklar,  Elazığ Belediyesi’nin anlaşmalı olduğu özel bir hastanede, hijyenik şartlar altında, uzman doktorlarca sünnet ettiriliyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Sosyal belediyecilik ilkemiz doğrultusunda vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla düzenlenen toplu sünnet organizasyonu için başvurular 11 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Başvurular doğrultusunda çocuklarımız modern cerrahi yöntemlerle özel bir hastanede sünnet ettiriliyor.

Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler, Elazığ Belediyesi Merkez binada bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne veya İzzetpaşa Mahallesi Şehit Yüzbaşı Tahir Caddesi NO:19’da (Belediye lojmanları yanı) bulunan Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi’ne(EBEGEM) başvuruda bulunabilirler. Vatandaşlarımız ayrıca organizasyonla ilgili olarak 424-238 37 96 nolu telefondan da detaylı bilgi alabilirler” denildi.

Açıklamada ayrıca ailelerin Cumartesi günü de saat 17.00’ye kadar EBEGEM’e başvuruda bulunabilecekleri belirtildi. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet