Harput TV Ana Sayfası

Elazığ TSO Teröre Hayır Mitingine Katılıyor Türkiye

Elazığ TSO Teröre Hayır Mitingine Katılıyor

TOBB öncülüğünde aralarında, STK, sendika ve meslek örgütlerinden oluşan toplumun farklı kesimlerini temsil eden 14 kuruluşun yer aldığı platform tarafından 17 Eylül 2015 Perşembe günü Ankara’da yapılacak olan 'Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet' mitingine Elazığ TSO’da katılıyor…

Mitinge katılacak olan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “TOBB öncülüğünde çok geniş bir sivil platform tarafından desteklenen ve yaklaşık 250 bin kişinin katılması öngörülen bu büyük ve anlamlı mitinge Elazığ TSO heyeti olarak katılarak destek olacağız.

Yaşanan bu menfur olaylar hepimizin yüreğini yakıyor, geleceğe yönelik kaygı duymamıza neden oluyor. Ülkemizin, birliğimizin ve huzurumuzun hedef alındığı kirli bir oyun oynanıyor. Binlerce yıllık kardeşliğimiz bozulmak isteniyor. Bu tuzağa düşmemek, birliğimizi ve kardeşliğimizi korumak yine bizim elimizde. Hep birlikte sağduyumuzu korumalı, vicdanımızın sesini dinlemeli, fitne ateşini birlikte söndürmeliyiz. Bizi birbirimize düşman etmeye çalışan teröre karşı hep birlikte durmalıyız. Ülkemizin tamamında birlikte yaşama iradesi göstermeliyiz. Gün birlik olma günüdür. İnşallah bu büyük mitingle ülkemizin içinden geçtiği bu karanlık günler geride kalacak ve yeniden huzur ve güven içerisinde kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz. Ben bu vesile ile, imkanı olan tüm üyelerimizin de Ankara’ya davet ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Afrin Operasyonu Başladı!

Bu gece saat 22.30 sularında Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı' kapsamında Türk tankları Öncüpınar Sınır Kapısı üzerinden Suriye?ye geçti.

DEVAMI

2018 Umre Kayıtları Başladı

Elazığ İl Müftülüğü tarafından 2018 yılı umre kayıtlarının başladığı belirtildi.

DEVAMI


31 Mart 2016

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet