Harput TV Ana Sayfası

Başaran Yaşlı'dan 10 Kasım Mesajı İlçeler

Başaran Yaşlı'dan 10 Kasım Mesajı

Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 77’nci yıldönümü olması münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yaşlı, yayımladığı mesajında Büyük Önder Atatürk’ün 10 Kasım 1938’de ebediyete intikal edişinin şüphesiz ki Türk milletini derin bir üzüntüye boğduğunu ifade ederek; “ O’nun ani ve apansız ayrılışı bütün Türk halklarını da derinden etkilemiş, dünya üzerinde geniş bir yankı uyandırmıştır.

Her 10 Kasım’ın üzerimizde oluşturduğu kaçınılmaz hüzne rağmen, anlam ve önemi bakımından büyük bir gün olduğunu sanırım artık daha iyi anlıyoruz. Atatürk’ün izinde yürüyen ve ulaştığı çizgiyi daha ileriye götürebilecek bir kuvvetin varlığını damarlarında hisseden Türk gençliği, kendisine yakışan başarıyı elde etmekte ve etmeye de devam edecektir.” Dedi.

Türkiye Cumhuriyeti’ne her zamanki gibi gönülden sahip çıkacaklarını vurgulayan Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Büyük kurtarıcımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk!

Sen ebedi istirahatgahında rahat uyu! Bizler emanetin olan Türkiye Cumhuriyeti’ne her zamanki gibi gönülden sahip çıkarak, sana layık bir millet olmaya devam edeceğiz.

Ben bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu ve büyük kurtarıcımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve şükranla anıyorum.”

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Durmuştepe Göleti?nde Sona Yaklaşıldı

Elazığ?ın Maden ilçesinde yapımı devam eden Durmuştepe Göleti ve Sulamasında sona yaklaşılıyor. İnşaat çalışmalarına devam edilen gölet çiftçinin umudu olacak.

DEVAMI

Vali Çetin Oktay Kaldırım'dan Alacakaya İlçesine Ziyaret

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet