Harput TV Ana Sayfası

Alan: 8 Firmayı Kutladı. Türkiye

Alan: 8 Firmayı Kutladı.

Bu yıl 22’cisi düzenlenen ve Dünyanın önde gelen üç büyük doğaltaş fuarından biri olan İZMİR MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na 8 Elazığ firması katılarak sektörün ve ilin tanıtımına önemli bir katkı sağladı. Fuar açılışına katılan ve Elazığ firmalarını stantlarında ziyaret eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ilimiz tanıtımına katkı sağlamaları nedeniyle firmaları kutladı.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan fuar açılışına katılarak, Elazığ firmalarını ziyaret etti. Başkan Alan, ziyaretler sonrası yaptığı değerlendirmede, “İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ‘MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’, ülkemizin çok önemli kaynaklarından biri olan mermer ve doğaltaş değerlerimizin tanıtımına önemli katkı sağlamıştır. Bu yıl düzenlenen fuarda 1200’ün üzerinde stant açılmıştır. 30’un üzerinde farklı ülkenin yer aldığı fuarda ilimizin çok önemli bir değeri olan mermerin etkili bir şekilde sunumu ve tanıtımını yapan Odamız üyesi firmalarımızı kutuluyorum. Çünkü bu firmalarımız ilimizi ve sektörü en güzel ve etkili şekilde temsil ederek, Elazığ ismini dünya çapında tanıtma başarısı göstermişlerdir. Fuar kapsamında en güzel stantların Elazığlı firmalar tarafından açılmış olması bizleri gururlandırmıştır. Uluslararası bir arenada hem ilimiz hem de dünya çapında nadir bulunan yöremize özgün ürünlerimiz çok etkili bir şekilde tanıtılmıştır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve şahsım adına firmalarımıza katkılarından ötürü bir kez daha teşekkür ediyor, Oda olarak tüm üyelerimizin ve Elazığ adına başarı ortaya koyan tüm kesimlerin her zaman yanında yer alacağımızı bir kez daha ifade ederek, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Fuara katılan Abamer Mermer, Alacakaya Mermer, Akdağ Mermer, Gölalan Mermer, Romer Mermer, Elmad Mermer, Kalmer Mermer  Özba Mermer veElmersan temsilcileriyle görüşen ve stantları ziyaret eden Elazığ TSO Başkanı Alan, firma temsilcilerini tebrik etti. Firma temsilcileri de kendilerini İzmir Fuarında yalnız bırakmayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ettiler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Afrin Operasyonu Başladı!

Bu gece saat 22.30 sularında Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı' kapsamında Türk tankları Öncüpınar Sınır Kapısı üzerinden Suriye?ye geçti.

DEVAMI

2018 Umre Kayıtları Başladı

Elazığ İl Müftülüğü tarafından 2018 yılı umre kayıtlarının başladığı belirtildi.

DEVAMI


31 Mart 2016

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet