Harput TV Ana Sayfası

Kalitesi 3 Belgeyle Tescillendi. Bölge

Kalitesi 3 Belgeyle Tescillendi.

Elazığ Belediyesi çalışmalarını, Uluslararası Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) onaylı ASB Uluslararası Belgelendirme Kalite Çözüm Merkezi tarafından aldığı ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi Belgesi, ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Belgesi ile çalışma ve hizmet kalitesini onaylattı.

Elazığ Belediyesi Harput Toplantı Salonu’nda düzenlenen törene, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ASB Uluslararası Belgelendirme Kalite Çözüm Merkezi’nden Baş Denetçi Fehime Gamze Uçar, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin katıldı.

Baş Denetçi Fehime Gamze Uçar yaptığı açıklamada, Uluslararası TÜRKAK Akreditasyon Kurumu tarafınca akredite edilen ASB Uluslararası Kalite Yönetim Merkezi tarafından, Elazığ Belediyesi’nin vatandaşın memnuniyetine dayalı bir yönetim sistemi uygulamış olmasından dolayı ISO 9001 2008 Kalite Yönetim Sistemi, çevre projelerinde yenilikler getirmesi, sürekli iyileştirme çalışmalarının yapılması ve çevre yönetim sisteminin uygulandığının tespiti nedeniyle ISO 14001 2004 Çevre Yönetim Sistemi, çalışanların iş güvenliği konusunda korunmasına yönelik çalışmalarından dolayı da OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği 18001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ile belgelendirildiğini kaydetti.

Düzenlenen törende konuşan ve Elazığ Belediyesi olarak çalışmalarında her zaman kaliteyi artırmayı hedeflediklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Bu çalışma prensiplerimiz doğrultusunda şehirlerin projeleriyle yarıştığı dünyanın en saygın ve prestijli marka yarışması Golden City Awards (Altın Kentler Yarışıyor) 2016’da üç dalda birincilik ödülüne layık görüldük. Elazığ’da yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışırken, hizmet kalitesini de artırmanın mücadelesini veriyoruz. Bu çalışmalarımızın uluslararası akredite edilen bir kurum tarafından belgelendirilmiş olması da bizler için onur ve gurur kaynağıdır” dedi.

‘Bu noktada bürokrat arkadaşlarımı ve çalışanlarımızı da tebrik ediyorum” diyen Başkan Yanılmaz, “Her bir birim müdürünün müdürlüğünde yapmış olduğu çalışmalarla bu belgeler alınmıştır. Aldığımız bu belgeler bizlerin daha çok çalışmasını gerektirir. Daha çok çalışarak, daha kaliteli hizmet sunacağız. Tavizsiz çalışarak, diğer belediyelere örnek olacağız. Tek amacımız Elazığ’a daha iyi, daha kaliteli hizmet sunmaktır. Çevremizi gelecek nesiller için en etkin şekilde koruyacağız ve de bu çalışmaları gerçekleştiren personelimizin iş sağlığı ve iş güvenliğinden taviz vermeyeceğiz. Elazığ Belediyesi olarak bundan sonrada çalışmalarımızla dünya standartlarında bir çok belge alacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Baş Denetçi Fehime Gamze Uçar, 3 ayrı Kalite Belgesini, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a takdim etti. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

RAMAZAN SOKAĞI AÇILIYOR

Ramazan Sokağı için geri sayım devam ediyor...

DEVAMI

Elazığ'da Zincirleme Trafik Kazası!...

Sabah saatlerinde yağan karın etkisiyle Abdullahpaşa Mahallesi Sporyum tesisleri yanında 8 aracın karıştığı bir trafik kazası meydana geldi. Kazada can kaybı yaşanmazken hafif yaralanmalar oldu ve ikisi polis aracı olmak üzere 8 araçta maddi hasar meydana geldi.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet