Harput TV Ana Sayfası

Başkan Çalışmaları Yerinde İnceledi Bölge

Başkan Çalışmaları Yerinde İnceledi

                                 

BAŞKAN YANILMAZ, BOSNA HERSEK BULVARI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 2016 yılının en önemli projeleri arasında yer alan Bosna Hersek Bulvarı Peyzaj ve Altgeçit Projesi’ne ilişkin çalışmaları yerinde inceledi. Esnafları ziyaret ederek, projeyi anlatan Başkan Yanılmaz, esnaftan da projeye ilişkin destek aldı. Projeye ilgili olarak Başkan’dan bilgi alan esnaf ve vatandaşlar, projenin kendilerini heyecanlandırdığını kaydettiler.

Esnaf ve vatandaşlarla birebir görüşen Başkan Yanılmaz, “Bosna Hersek Bulvarı Peyzaj ve Altgeçit Projesi’nin tamamlanmasının ardından Bulvar, şehir için tam bir cazibe noktası olacak” dedi.

 “ELAZIĞ’IN MENFAATİNE OLAN ÇALIŞMALARI HAYATA GEÇİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Şehir için iyi ve güzel olan çalışmaların yapılması gerektiğini ifade eden Başkan Yanılmaz, Elazığ’ın menfaatine olan güzel çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Yanılmaz daha sonra Elazığ Terziler Gömlekçiler Şapkacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdem Özatlı’yı ziyaret etti.

Elazığ Terziler Gömlekçiler Şapkacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdem Özatlı, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın her zaman esnafın yanında ve destekçisi olduğun belirterek, ziyaretinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Yanılmaz’a kıyafet diktiğini anlatan Özatlı, “Başkanımız küçük esnafımıza katkı sağlamak için her zaman destek sağlıyorlar. Bunun için de teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yanılmaz da Elazığ’ın sanatkarlarıyla ünlü bir şehir olduğunu dile getirerek, “El emeği ile sanatını ortaya koyan esnafımıza her zaman desteğimiz sürecektir” diye konuştu. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

RAMAZAN SOKAĞI AÇILIYOR

Ramazan Sokağı için geri sayım devam ediyor...

DEVAMI

Elazığ'da Zincirleme Trafik Kazası!...

Sabah saatlerinde yağan karın etkisiyle Abdullahpaşa Mahallesi Sporyum tesisleri yanında 8 aracın karıştığı bir trafik kazası meydana geldi. Kazada can kaybı yaşanmazken hafif yaralanmalar oldu ve ikisi polis aracı olmak üzere 8 araçta maddi hasar meydana geldi.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet