Harput TV Ana Sayfası

Başkan Ataşehir'de Bölge

Başkan Ataşehir'de

BAŞKAN YANILMAZ’DAN ATAŞEHİR MAHALLESİ’NE ZİYARET

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ataşehir Mahallesini ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Başkan Yanılmaz, Cuma namazı sonrasında ziyarette bulunduğu Ataşehir Mahallesi sakinlerinden mahallenin sorunları ve beklentileri hakkında bilgi aldı.

Ziyaretten ziyadesiyle memnun olduğunu dile getiren Ataşehir Mahallesi muhtarı Ali Dabakbaşı “Belediye Başkanımız mahallemizi ziyaret etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yapılan işleri yerinde inceledi. Sayın Başkanımızın göreve geldiği zamandan bu yana mahallemize büyük hizmetleri oldu, ayrıca kendisine teşekkür ediyorum. Biz kendisinden memnunuz. Her zaman yanımızda oldu, bize destek oldu, değer verdi. Biz de onun yanında olduk, inşallah bundan sonrada başarılarının ve hizmetlerinin devamını istiyoruz. Bizim bir pazar yeri talebimiz vardı o da gerçekleşti. Dört haftadır mahallemizde pazar kuruluyor, bundan dolayı da teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Yanılmaz ise, “Bugün mahalle ziyaretlerimiz çerçevesinde Ataşehir Mahallemizdeyiz. Ataşehir Mahalle muhtarımız, Sürsürü Mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerimizle birlikte geziyoruz.

Ataşehir Mahallesi Elazığımızın en hızlı gelişen, dolayısıyla da en çok hizmete ihtiyaç duyulan mahallelerimizden biridir. İki yıllık süre içinde Ataşehir Mahallesi’nde çok şey yaptık, daha yapılacak çok hizmetler var. Biz Elazığ’ı kolay ve kaliteli yaşanılır bir şehir haline getirmeyi planlıyoruz. Onun için de özellikle muhtarımızın değindiği pazar yerleri başta olmak üzere yollar, kavşaklar, parklar Elazığımızı kolay yaşamaya doğru götüren en önemli etkenlerdir. Buralarda yollar, kavşaklar, parklar ve çocuk oyun alanları üzerinde yoğun çalışmalarımız var. Bu çalışmalarımız devam edecek. İnşallah yerinde tespitleri yaparak hemşehrilerimizle de görüşerek, onların arzularını, isteklerini dikkate alarak bir program çerçevesinde bütün mahallelerimizde çalışmalarımız devam ettiği gibi Ataşehir Mahallemizde ve Sürsürü Mahallemizde bu çalışmalar yoğun bir şekilde devam edecektir. Ev sahipliğinden dolayı muhtarıma ve mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

RAMAZAN SOKAĞI AÇILIYOR

Ramazan Sokağı için geri sayım devam ediyor...

DEVAMI

Elazığ'da Zincirleme Trafik Kazası!...

Sabah saatlerinde yağan karın etkisiyle Abdullahpaşa Mahallesi Sporyum tesisleri yanında 8 aracın karıştığı bir trafik kazası meydana geldi. Kazada can kaybı yaşanmazken hafif yaralanmalar oldu ve ikisi polis aracı olmak üzere 8 araçta maddi hasar meydana geldi.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet