Harput TV Ana Sayfası

Üniversitede Peyzaj Çalışmaları Başladı. Bölge

Üniversitede Peyzaj Çalışmaları Başladı.

TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ DAHA GÜZEL OLACAK

“KAMPÜSTE PEYZAJ ÇALIŞMALARI YENİDEN BAŞLADI”

Türkiye’nin en güzel kampüslerinden ve en güzel manzaralarından birine sahip olan Tunceli üniversitesinde tamamlanan 1.etap kampüs inşaatlarının ardından peyzaj çalışmalarına ağırlık verildi.

 Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’in talimatıyla üniversite kampüsünde peyzaj çalışmalarına geçtiğimiz yılın sonunda başlanmış ve mevsim koşullarına görev çalışmalar devam etmişti.

Kış mevsiminin geride kalmasıyla birlikte üniversite kampüsünde peyzaj çalışmalarına yeniden başlanırken, Tunceli Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığından alınan bilgiye göre devam eden peyzaj çalışmalarının bahar ve yaz mevsimi boyunca devam edeceği öğrenildi.

Devam eden peyzaj çalışmaları yaklaşık 5 bin m2’lik bir alanı kapsarken, yaklaşık 30 kişilik bir ekip ve çok sayıda iş makinasının da katıldığı peyzaj çalışmalarının Ağustos ayının sonuna kadar tamamlanacağı kaydedildi.

Peyzaj çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte üniversite kampüsü içerisinde çok sayıda yeşil alan, çeşitli yürüyüş ve bisiklet yolları ile dekoratif aydınlatma çalışmaları gerçekleşmiş olacak.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

RAMAZAN SOKAĞI AÇILIYOR

Ramazan Sokağı için geri sayım devam ediyor...

DEVAMI

Elazığ'da Zincirleme Trafik Kazası!...

Sabah saatlerinde yağan karın etkisiyle Abdullahpaşa Mahallesi Sporyum tesisleri yanında 8 aracın karıştığı bir trafik kazası meydana geldi. Kazada can kaybı yaşanmazken hafif yaralanmalar oldu ve ikisi polis aracı olmak üzere 8 araçta maddi hasar meydana geldi.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet