Harput TV Ana Sayfası

Şuay Alpay Malezyada! Türkiye

Şuay Alpay Malezyada!

ALPAY ASYA SAVUNMA FUARINA KATILDI.

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Şuay ALPAY, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan UYAR ve beraberindeki heyet,  16-21 Nisan 2016 tarihleri arasında Kuala Lumpur’da gerçekleştirilen DSA 2016  Asya Savunma Fuarına katılmak üzere Malezya ya gitti.

 Şuay ALPAY ve beraberindekiler burada DSA 2016   Asya Savunma Fuarı'nın açılış resepsiyonuna katıldı. Milli Savunma Bakan Yardımcısı  Şuay ALPAY ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan UYAR Malezya'da düzenlenen Asya Savunma Fuarı açılış törenin ardından,  fuara katılan Türk firmalarının standlarını ziyaret ederek sergiledikleri ürünler hakkında bilgiler aldı. Putrajaya Forumunda Singapur Savunma Bakanı ile birlikte düzenlenen panele katılarak bölgesel savunma ve güvenlik ile terör konularında değerlendirmeler yapan Şuay Alpay, Malezya Savunma Bakanı Hişamüddin Hüseyin ile ikili görüşme gerçekleştirdikten sonra Malezya Savunma Bakanı Hişamüddin Hüseyin ile birlikte Gülhan Dearsan Konsorsiyumunun imzaladığı işbirliği anlaşması imza törenine de katıldı.

Asya’nın en büyük savunma sanayi fuarı olarak kabul edilen DSA 2016’da Asya Savunma Fuarına katılan çeşitli ülkelerin üst düzey temsilcileri ve Malezya Deniz Kuvvetleri Komutanı ile ikili görüşmeler gerçekleştiren Milli Savunma bakan yardımcısı Şuay Alpay ve beraberindeki heyet 20 Nisanda yurda dönüyor.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

2018 Umre Kayıtları Başladı

Elazığ İl Müftülüğü tarafından 2018 yılı umre kayıtlarının başladığı belirtildi.

DEVAMI

Pelin Çift'e Yoğun İlgi

DEVAMI


31 Mart 2016

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet