Harput TV Ana Sayfası

Şuay Alpay Malezyada! Türkiye

Şuay Alpay Malezyada!

ALPAY ASYA SAVUNMA FUARINA KATILDI.

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Şuay ALPAY, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan UYAR ve beraberindeki heyet,  16-21 Nisan 2016 tarihleri arasında Kuala Lumpur’da gerçekleştirilen DSA 2016  Asya Savunma Fuarına katılmak üzere Malezya ya gitti.

 Şuay ALPAY ve beraberindekiler burada DSA 2016   Asya Savunma Fuarı'nın açılış resepsiyonuna katıldı. Milli Savunma Bakan Yardımcısı  Şuay ALPAY ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan UYAR Malezya'da düzenlenen Asya Savunma Fuarı açılış törenin ardından,  fuara katılan Türk firmalarının standlarını ziyaret ederek sergiledikleri ürünler hakkında bilgiler aldı. Putrajaya Forumunda Singapur Savunma Bakanı ile birlikte düzenlenen panele katılarak bölgesel savunma ve güvenlik ile terör konularında değerlendirmeler yapan Şuay Alpay, Malezya Savunma Bakanı Hişamüddin Hüseyin ile ikili görüşme gerçekleştirdikten sonra Malezya Savunma Bakanı Hişamüddin Hüseyin ile birlikte Gülhan Dearsan Konsorsiyumunun imzaladığı işbirliği anlaşması imza törenine de katıldı.

Asya’nın en büyük savunma sanayi fuarı olarak kabul edilen DSA 2016’da Asya Savunma Fuarına katılan çeşitli ülkelerin üst düzey temsilcileri ve Malezya Deniz Kuvvetleri Komutanı ile ikili görüşmeler gerçekleştiren Milli Savunma bakan yardımcısı Şuay Alpay ve beraberindeki heyet 20 Nisanda yurda dönüyor.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Pelin Çift'e Yoğun İlgi

DEVAMI

Toplantı Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 2. Ulusal Çevre ve Su Yönetimi Paneli öncesi, Elazığ Belediyesi Hazar Salonu'nda ön hazırlık toplantısı yapıldı.

DEVAMI


31 Mart 2016

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet