Harput TV Ana Sayfası

Yazıkonak'ta Teşkilat Açılışı Siyaset

Yazıkonak'ta Teşkilat Açılışı

Ak Parti Yazıkonak Belde Teşkilatı’nın açılışı, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, AK Parti Elazığ milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililerin katılımıyla yapıldı. Açılış programının ilk konuşmasını Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz yaptı.

Daha sonra konuşan Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, ilçelerde yapılan danışma meclisi toplantılarıyla halk içinde olduklarını göstermek amacında olduklarını söyledi. Gürgöze, Yazıkonak Beldesinin başarılarından dolayı ödüllendirileceğini de sözlerine ekledi.

Her dönemde Yazıkonak’ın çok büyük desteklerini alan bir siyasi hareket olduklarını dile getiren AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, seçimlerde vaat edilen tüm konuların komisyonlarda görüşülerek Meclis gündemine getirildiğini ve vaatlerin %100 oranında gerçekleştirildiğini söyledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ömer Serdar ise terör konusuna değindi ve 64. Hükümet olarak terörle mücadele konusunda nereye kadar gidilmesi gerekiyorsa gideceklerini belirtti.

Ülkenin yeniden yapılandığını ifade eden Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut, siyasi mekanizmanın da aynı şekilde yapılanması ve değişmesi için teşkilatlarda çalışma başlattıklarını ifade etti.

Teşkilatın yeniden kurulmasının ve yeni bir yere taşınmasının beldeye ayrı bir güzellik kattığını belirten Milletvekili Tahir Öztürk, Elazığ’ın sorunlarını bildiklerini ve çözüm konusunda da çalışmalar yürütüldüğünü söyledi.

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise yeni dönemde yapılacak çalışmaların Yazıkonak’ın hızına hız katacağını söyledi.

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, terörle mücadelenin bütün kararlılığı ve şiddetiyle kora kor, dişe diş devam edeceğini söyledi.

Şuay Alpay, “Bu konuda her zamankinden daha fazla kardeşliğe, yardımlaşmaya, birliğe, dirliğe ve duaya ihtiyacımız var. Rabbim bu milletin bahtını ve yolunu açık etsin. Bu ülkeye, millete ve devlete zarar vermek isteyenlere fırsat vermesin. Onların bütün oyunlarını başlarına geçirsin” dedi.

Konuşmaların ardından kurdeleyi kesen protokol, AK Parti Yazıkonak Belde Teşkilatı’nın açılışını yaptı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet