Harput TV Ana Sayfası

Gakgoş'a Sponsor Desteği Spor

Gakgoş'a Sponsor Desteği

 Vartaş Elazığspor'a, Adana Demirspor maçı öncesi Medical Park Elazığ Hastanesi tarafından sponsorluk desteği verildi. 
Medical Park Elazığ Hastanesi ile Vartaş Elazığspor arasında Adana Demirspor maçı öncesinde, tek maçlık sponsorluk protokolü imzalandı. Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirilen imza törenine, Vartaş Elazığspor Genel Müdürü Mehmet Akif Kıraç, Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, Elazığspor Resmi Reklam Ajansı Axakal Ajans İmtiyaz Sahibi Serkan Aksakal katıldı.
Medical Park Elazığ Hastanesinden bu maç için sponsorluk desteği aldıklarını belirten Vartaş Elazığspor Genel Müdürü Mehmet Akif Kıraç, “İnşallah Play-Of mücadelesi verdiğimiz bu süreçte bize verdikleri desteği süper lige çıkarsak daha büyük bir destekle pekiştireceğiz” dedi.
Elazığspor’u Play-Of mücadelesinde yalnız bırakmak istemediklerini ifade eden Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, “Kendileri de kulüp olarak bu desteğimizi kırmadılar. Elazığspor, ilimizin bir markası. Bizde Elazığ’ın bu markasıyla süper ligde ve Türkiye gündeminde olmasını çok arzu ederiz. Bugün buradaki desteğimizle ve daha sonra süperliğe çıkmaları yolunda da gereken desteği biz kendilerine vereceğiz. Çünkü biz Medical Park olarak da Elazığ’a hizmet sunuyoruz. Bu şehrin insanları ve kulübü bizler için çok çok önemlidir. İnşallah kulübümüz 2-0’lık bir galibiyet alırsa diğer maçta da 1 maçla sınırlamadan destek yapmak isteriz” ifadelerini kullandı.
Basın toplantısı sonunda Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas’a isminin yazdığı 23 numaralı Vartaş Elazığspor forması hediye edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet