Harput TV Ana Sayfası

Yeni Başkandan İlk Değerlendirme Siyaset

Yeni Başkandan İlk Değerlendirme

2 yıldır Ülkü Ocakları İl Başkanlığı yapan Fatih Murat Taşkın’ın yerine göreve getirilen Mehmet Ali Çiçek Ülkü Ocakları Başkanı olarak hedeflerini anlattı.

Yaşanan terör olaylarını kınayan bölücülere verilen tavizlerin sonucu olarak neredeyse her gün kan döküldüğünü kaydetti.

Çiçek şu ifadeleri kullandı;

“Türk-İslam Kültür ve Medeniyetinin yılmaz savunucusu, şehitler dergahı, evimiz, yuvamız  olan Ülkü Ocaklarının İl Başkanlığı görevine atanmam beni fazlası ile memnun etmiş ve şahsıma büyük bir sorumluluk yüklemiştir. Rabbim bu büyük görev ve sorumluluğu hakkı ile yerine getirmemizde bizlere güç ve kuvvet versin. Amaç ve maksadımız bu kutsal sancağı daha yüksek seviyelere taşımak olacaktır. En büyük şiarımız Hz. Muhammed S.A.V efendimizin "İki günü eşit olan ziyandadır" Hadis-i Şerifine uygun davranarak Büyük Türk Milletine hizmet aşkıdır.

İçte ve dışta birçok olayla karşı karşıya geldiğimiz bugünlerde Allah (c.c.) Büyük Türk Milletinin yar ve yardımcısı olsun. Verilen tavizlerle cesaretlenen bölücü ve yıkıcı unsurlar her gün bu milletin evlatlarının kanını döküp anaların, eşlerin, çocukların yüreklerinde onarılması zor yaralara, acılara sebep olmaktadır. Diğer yandan İslam coğrafyasında katliamlara maruz kalanlar yine bizim insanlarımızdır. Duyarsız ve tepkisiz kalmak mümkün değildir. Yaşananlar karşısında Ülkü Ocakları olarak yeri ve zamanı geldiğinde tepkimizi koymuş ve bundan sonrada koymaya devam edeceğiz. Bizler "tavırsız insan onursuz insandır" sözünden hareketle mücadele veren Yusuf İmamoğlu'nun , Mustafa Pehlivanoğlu'nun, Cevdet Karakaş'ın, Gün Sazak'ın, Cengiz Akyıldız'ın Ve Fırat Çakıroğlu'nun kardeşleriyiz. Dün onların göstermiş olduğu dirayeti gerektiğinde bugün de sergileyeceğimizi belirtmek isteriz.

Bana layık görülen Ocak Başkanlığı görevim süresinin, her saniyesini başta Başbuğ'umuz ve şehitlerimizin emaneti olan kutsal davamızı Elazığ'da bir adım daha ileriye götürebilmek için olağanüstü bir çaba vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Gayem Mübarek Ramazan ayında devraldığım görevi mübarek yüreklerle buluşturup yalnızca Allah Rıza'sını kazanmaktır. Bu vesileyle herkesin Ramazanı'nı kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.”

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet