Harput TV Ana Sayfası

AK Parti 15 Yaşında Siyaset

AK Parti 15 Yaşında

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, AK Parti’nin kuruluşunun 15. Yıldönümü münasebetiyle bir açıklama yaptı. Serdar, açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: “14 Ağustos 2011'de, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde Adalet ve Kalkınma Partisi 15. yılına ulaşmıştır. Her şey Türkiye için düsturuyla yola çıkan bu kutlu hareket, 15 yıl boyunca icraatlarıyla milletin gönlünde taht kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana Ak Parti, millet egemenliği üzerindeki her türlü vesayeti ortadan kaldırarak kaybolan devletmillet birlikteliğini yeniden tesis etmiştir. Demokrasilerde eşine az rastlanır başarı ile, güçlü bir halk desteğini arkasına alan Adalet ve Kalkınma Partisi ekonomiden sağlığa, eğitimden altyapı hizmetlerine kadar her alanda Türkiye'yi medeniyet yarışında ön sıralara taşımıştır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla milli bir siyaset üreten Ak Parti hükümetleri döneminde ülkemiz, sosyal devlet anlayışı ile tanışmış ve hem reformlar hem de ileri kalkınma hamleleri ile milletimizin teveccühüne mazhar olmuştur. 15. yılımızda da, kurulduğu ilk günün heyecanıyla halkımızın bize olan inancını kalıcı kılmak, milletimizin bize verdiği emaneti koruyup kollamak, Türkiye'mizin huzur ve refahının teminatı olmaya devam etmek yegane hedefimiz olacaktır. bu vesile ile, öncelikle FETÖ tarafından bütün bir ülkeyi hedef alan kanlı darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımıza ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Özgürlüklerin, sivilleşmenin ve milli iradenin yegane savunucusu olan partimizin 15. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, teşkilatımızın özverili ve fedakar neferlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İyi Parti'nin Kurucular Kurulu'nda 4 Elazığlı

Eski Milletvekili Meral Akşener öncülüğünde kurulan partinin ismi "İyi Parti" oldu. Partinin kurucu Genel Başkanı Meral Akşener olurken, kurucular kurulunda ise 4 Elazığlı isim yer aldı.

DEVAMI

Gürgöze'den Başkan Yanılmaz'a Ziyaret

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Başbakan Binali Yıldırım?ın ilimize gerçekleştirdiği ziyaret sonrası bir takım değerlendirmelerde bulunmak ve teşekkür etmek üzere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz?ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet