Harput TV Ana Sayfası

Başkan'dan Ziyaret Sağlık

Başkan'dan Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. İbrahim Halil Akkuş’a ve Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü görevine yeni atanan Dr. Yunus Güneş’e ziyarette bulundu.

Ziyaret çerçevesinde gerçekleştirdiği konuşmada, Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Elazığ da güzel ve faydalı hizmetler yaptığını vurgulayan Başkan Yanılmaz, “ Koruyucu hekimlik noktasında halkımızın sağlığı ve sıhhati konusunda birçok çalışmanın olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. İnşallah yapılacak olan çalışmalarla halkımızın sağlıklı ve sıhhatli olması noktasında da çok önemli sonuçlar alınacaktır. Ben şimdiden Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diliyorum. Biz Elazığ Belediyesi olarak halkımızı ilgilendiren her alanda elimizden gelen bütün desteği vereceğiz. Halkımızı ilgilendiren her konuda sizlerle birlikteyiz, bu yolu birlikte yürüyeceğiz ve hep birlikte çalışmalar yaparak Güzel sonuçlar alacağız” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirten Dr. Yunus Güneş ise “Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak ciddi hizmetler yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Elazığ için hayırlı işler yapacağımız kanaatindeyiz. Sağlıkla alakalı olarak sizden sosyal belediyecilik noktasında destek bekliyoruz. Destek vereceğinizden de eminiz hiç tereddüdümüz yok. Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Yanılmaz, burada da İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. İbrahim Halil Akkuş ile bir araya gelerek görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet