Harput TV Ana Sayfası

Karataş Devam Dedi Sağlık

Karataş Devam Dedi

Ankara Dünya Ticaret Merkezi Toplantı Salonunda Siyasi Parti Temsilcileri, Sendika Temsilcileri,Sivil Toplum Kuruluşları,Kamu Sağlık-Sen İl ve İlçe Temsilcileri ve delegelerin katılımıyla gerçekleşen kongrede yapılan seçimde Ümit Karataş delegelerin tekrar güvenini kazanarak Genel Başkan olarak seçildi.

Demokratik ve yenilikçi bir anlayışla toplumun bütün kesimlerini kucaklayarak yollarına devam edeceklerini belirten Karataş, "Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığını, egemenliğini, ulus, ülke bütünlüğünü, demokratikleşme ve sağlık alanındaki milli hedeflerini geliştirerek sonsuza kadar yaşatmaya, barış dolu Dünya ailesi içerisinde en onurlu, müreffeh Türkiye idealine hizmet eden Kamu Sağlık-Sen 2.Olağan Genel Kurulunu yaparak yeni yönetimini oluşturdu.

Türk Milletinin huzuruna, devletimizin birliğine ve dirliğine karşı yapılmış saldırıları gerçekleştiren başta FETÖ, PKK, DAEŞ ve diğer terör odakları, onların işbirlikçileri iyi bilmelidir ki, Türk milleti bu alçakça saldırılara boyun eğmeyecektir. Terör örgütü ve onun destekçisi olan dış ve iç odaklar iyi bilmelidir ki, ülkemizi bölmeye, kimsenin gücü yetmeyecektir. Türkiyeyi karıştırarak,Orta doğu gibi bir bataklığa çevirmek isteyenler iyi bilmelidir ki, bu hain emellerine asla ulaşamayacaklardır.

Sağlık Çalışanlarının yetersiz istihdam nedeniyle  iş yüklerinin arttığını belirten Genel Başkan Karataş sözlerine şöyle devam etti; Sağlık Çalışanları döner sermaye alamıyor, her ay bine yakın sağlık çalışanı şiddete uğruyor. Sağlık çalışanları, fazla mesai, kimyasallar, radyasyon, yıpranmışlık sendromu, iş yükü, bulaşıcı hastalıklar, şiddetle karşı karşıya olmalarına rağmen yıpranma payını yıllardır alamadılar.

Kamu Sağlık-Sen olarak 2. Olağan Genel Kurulumuzu coşkuyla, birlik ve beraberlik içinde tamamladık. Sendikamız için 2. Olağan Genel Kurulumuz bir sıçrama tahtası, yeni zirvelere doğru ilerlemenin ilk adımı olacaktır.Kamu Sağlık-Sen etkin ve verimli sendikacılık anlayışıyla inandığı yolda yürümeye devam edecektir. Başta Kamu Sağlık-Sen delegeleri olmak üzere, kongremize katılan herkese sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet