Harput TV Ana Sayfası

705 Oy Aldı Siyaset

705 Oy Aldı

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Partisinin 12. Olağan Kongresi'nde üçüncü kez genel başkanlığa seçildi. DP’nin Genel İdare Kurulunda İlimizden de önemli isimler yer aldı. Genel İdare Kurulu Asıl üyeliğine Mehmet Göktürk, Haysiyet Divanına ise Naim Aydoğan seçildi.

‘ELAZIĞLILARA DEĞER VERİLİYOR’

Ankara da Genel Başkanlık seçimi sebebiyle üyelerle bir araya geldiklerini söyleyen Mehmet Göktürk, “Gültekin bey üçüncü kez yeniden başkan seçildi. Beklentimizin çok üzerinde bir katılım sağlandı. Heyecanlı bir seçim geçirdik. Partimize talepler çok yoğun. Bu demek oluyor ki Partimize yeniden büyük bir ihtiyaç duyuluyor. Demokrat Partinin bünyesinde İlimizden de bazı kişilerin önemli görevlerde bulunması hepimizi gururlandırmıştır. Buradan anlıyoruz ki tarihsel süreç içerisinde Elazığ’ın vatandaşlarına her zaman güven duyulmuş ve Elazığlılar önemli görevlerde bulunmuşlardır. Bizler dün olduğu gibi bugünde çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Referandum için programlarımızda devam ediyoruz. Bu memleketin faydası için halkımız en doğru kararı verecektir. Şuan yalan ve dolanla referandum çok yanlış anlatılıyor. Ancak bizler gerek bu konuda gerekse başka konularda doğru olduğumuzu göstereceğiz. Bu halk yeniden Demokrat Partiye ihtiyaç duymaya başladı” şeklinde konuştu. KAYNAK FIRAT GAZETESİ

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Ahmet Balıbey, Gençlerle Bir Araya Geldi

TBMM Müşaviri ve Yazar olan Elazığlı siyasetçi Ahmet Balıbey, düzenlenen konferansta gençlerle bir araya geldi.

DEVAMI

Görgöze'den Değerlendirme

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 21 Ekim Cumartesi günü Yakup Kılıç Kapalı Spor Salonu?nda saat 13.00?da gerçekleştirilecek Ak Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet