Harput TV Ana Sayfası

AK Parti'ye Sıcak Karşılama Siyaset

AK Parti'ye Sıcak Karşılama

Halk Oylaması çalışmalarını sürdüren AK Parti Elazığ İl Teşkilatı Keban ve Ağın ilçelerinde teşkilat üyeleri, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, başkan yardımcıları ve teşkilat üyelerinin katıldığı gezilerde yeni sistemin ayrıntıları tüm detaylarıyla anlatıldı. İlk olarak Ağın ilçesine giden partililer burada Teşkilat yöneticileri tarafından karşılandı.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililere hitaben yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin Türkiye için çok önemli olduğunun altını çizerek, Ağın'dan yüksek oranda EVET oyu çıkacağına inandığını vurguladı.

Esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Gürgöze, tek tek tüm esnafları dolaşarak yeni sistemi anlattı. Partililere ilçeye ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden esnaf ve vatandaşlar da yeni sistemle ülkenin daha hızlı karar alabilen bir yönetim sistemine kavuşacağına inandıklarını vurguladı.

Gürgöze ve beraberindekiler daha sonra Keban ilçesine geçerek İlçe Teşkilat binasında partililerle buluştu. Yoğun katılımın olduğu programda konuşan Gürgöze, anayasa değişikliğiyle koalisyon dönemlerinin sona ereceğini ve Türkiye'nin hızla büyüyerek bölgesinde söz sahibi olan bir ülke konumuna geleceğini kaydetti.

Teşkilat ziyaretinin ardından Keban Belediyesi meclis üyeleri, iş adamları, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Gürgöze, toplantıya gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti.

Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Gürgöze, "Elazığ'ın en önemli ilçelerinden olan Ağın ve Keban'da esnaf, vatandaş ve teşkilat üyelerimizle bir araya gelerek, Yeni Anayasa ve Hükümet Sistemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Esnaf ve vatandaşlarımız bizleri güler yüleriyle karşıladı. Ak Parti'ye gösterilen bu teveccüh 16 Nisan'da EVET oylarıyla sandığa da yansıyacak. Ben buna yürekten inanıyorum. Bugünkü ziyaretlerimizde esnaf ve vatandaşlarımıza yeni sistemin neler getirdiğini anlattık. Vatandaşlarımız zaten bilinçli. Yeni sistemin faydalarını en iyi şekilde biliyorlar. Ben buradan Ağın ve Kebanlı hemşerilerime bizlere gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Ağın ve Keban EVET'e hazır Allah'ın izniyle" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet