Harput TV Ana Sayfası

Berberlere Eğitim Eğitim

Berberlere Eğitim

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası tarafından erkek kuaförlere; Boya eğitimi, gri ve beyaz saç çalışmaları hakkında eğitim verildi.

Elazığ Esnaf Sanatkârlar Birliği Konferans Salonunda verilen eğitime TBMM Meclis Müşaviri Ahmet Balıbey, Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve erkek kuaförler katıldı.

BAŞKAN TÜRKOĞLU:

“EĞİTİMLER ESNAFLARIMIZ İÇİN ÇOK FAYDALI OLUYOR”

Eğitimde açıklamalarda bulan Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Eğitime katılan TBMM Meclis Müşaviri Ahmet Balıbey’e, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a ve esnaflara teşekkür ederek esnaflara yönelik eğitimlerinin devam edeceğini söyledi.

Bayan kuaförlerine yönelikte 14 Mart Salı günü saat 13.00- 18.00 saatleri arasında Akgün Otelde, renklendirme eğitimi topuz eğitimi verileceğini ifade eden Başkan Türkoğlu, esnaflara faydalı olan çalışmaların her zaman içinde olacağını belirtti.

AHMET BALIBEY:

“ESNAFLARIMIZ EKONOMİMİZİN BEL DİĞERİ”

TBMM Meclis Müşaviri Ahmet Balıbey’de eğitime katıldığı için çok mutlu olduğu ifade ederek Eğitimi düzenleyen Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu’na teşekkür etti.

Türkiye ekonomisinin bel direğinin esnaflar olduğunu söyleyen Balıbey, kuaförlük mesleğinin önemine dikkat çekti.

Eğitimde güzellik uzmanı ve eğitmen Şenol Arya tarafından esnaflara; Boya eğitimi, gri ve beyaz saç çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet