Harput TV Ana Sayfası

4 Mart Tıp Bayramı Sağlık

4 Mart Tıp Bayramı

Elazığ İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yunus Güneş 14 Mart Tıp bayramı olması sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Yayınlanan mesaj şöyle; “Sağlık, huzurun ve mutluluğun vazgeçilmez unsurudur. Gece gündüz her yerde, her koşulda büyük özveri ve heyecanla görev yapan doktorların ve sağlık personelinin bütün çabası, tüm vatandaşlarımıza kaliteli ve zamanında sağlık hizmeti sunabilmek içindir. Sağlık hizmetleri bir ekip çalışmasını gerektirmektedir. Bu ekip çalışmasında her sağlık çalışanının yeri vazgeçilmezdir. Sağlığımızı emanet ettiğimiz hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımızın, bu hizmet kervanında özveri ve inançla, meslek onuruna yakışır bir şekilde hizmet üretmeye devam edeceklerine inancım sonsuzdur. Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir Türkiye temennisiyle, hekimlerimizin ve bütün sağlık çalışanlarının;  14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum''

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Karataş Açıkladı

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş yaptığı açıklamada yarı zamanlı çalışma yönetmeliğinin Bakanlar Kurulu tarafından imzalandığını ve Başbakanın imzalaması sonucu 1 ay içinde uygulamaya başlanacağını ifade etti.

DEVAMI

Astımın Belirtileri Neler?

Elazığ Halk Sağlığı Müdürü Dr.Yunus Güneş 2 Mayıs Dünya Astım Günü olması nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Yapılan yazılı açıklamada; Güneş, astımlı hastalar hakkında bilgiler vererek astımlı hastaların nasıl bir şekilde hayat sürmesi gerektiğini belirtti.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet