Harput TV Ana Sayfası

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu Sağlık

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa N. Namlı, Istanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı. Elazığ’da uzun yıllar sağlık kurumlarının çeşitli kademelerinde başarılı görev yapan ve saygın kişiliği ile Elazığlıların takdirini toplayan Mustafa Namlı, Istanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı.

Uzm. Dr. Mustafa N. Namlı, yeni görevine başlamak üzere Elazığ’dan ayrıldı. Hastane çalışanları ile vedalaşan namlı, veda toplantısında yaptığı açıklamada, “27 yıllık hekimlik meslek hayatımın 26 yılını Elazığ ve Anadolu'nun bir çok ilinden tedavi arayışıyla şehrimize gelen hastalara bakarak, bunun 15 yılı ise Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ve Harput Devlet Hastanesi'nde Başhekimlik yaparak geçti. Benim için çok özel ve güzel günler oldu. Rabbim hastalarımızın ve ailelerinin azda olsa duasını almayı nasip etti, hayatım boyunca da bunun faydasını gördüm. Istanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak atanmam nedeniyle, şehrimizden ve aranızdan ayrılmak zorundayım. Meslek ve idarecilik hayatım boyunca dua, destek ve motivasyonlarını hep yanımda hissettiğim çok değerli hemşehrilerime ve bölge halkımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Artık bundan sonra hizmetimize bir hemşehriniz ve kardeşiniz olarak İstanbul'da devam edeceğim. Gerek ziyaret gerekse de tedavi arayışıyla Istanbul Bayrampaşaya gelecek insanlarımıza kapım her daim açık olacaktır. Ben de her daim aranızda olmaya çalışacağım.Tüm hemşehrilerimin haklarını helal etmesini istirham eder , muhabbetle saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Metabolik Sendrom?

Son yılların en popüler hastalığı metaboliksendromun sivilce ya da soğuk algınlığı kadar yaygın bir problem olduğunu biliyor muydunuz? Metaboliksendromla ilgili merak edilen soruların yanıtlarını Hastane Derindere İç Hastalıkları Bölümü Uzmanı Dr. Yusuf Gündüz?e sorduk?

DEVAMI

Dünya Tütünsüz Günü

Elazığ Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yunus Güneş 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü olması nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet