Harput TV Ana Sayfası

FİNAL Bu Şehrin Gururudur Eğitim

FİNAL Bu Şehrin Gururudur

Final ve İstanbul Dershaneleri kurucularından Eğitimci-İşadamı Mustafa Bilbay Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan Alan’la görüştü. Bilbay ziyarette, Başkan Alan’a Elazığ iş dünyasına katkıları nedeniyle teşekkür etti.

Final Markası Bu Şehrin Gururudur…

Final ve İstanbul Dershaneleri kurucularından Eğitimci-İşadamı Mustafa Bilbay’ı  Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan ile birlikte karşılayan Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Final ve İstanbul Dershanelerinin Elazığ gurur duyduğu markalar olduğunu söyledi. Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Çok değerli hocamız Sayın Mustafa Bilbay’ın Odamızı nazik ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Kendileri arkadaşlarıyla birlikte bu şehrin her zaman gurur duyduğu Final ve İstanbul Dershanesi markalarını tüm Türkiye’ye yaymışlardır. Son dönemde ise eğitim kurumlarıyla bu bayrağı hakkıyla taşımaya devam etmektedirler. Her Elazığlı gibi bizler de kendileriyle her zaman gurur duyuyoruz. 40 yılı aşkın bir süreden beri binlerce Elazığlı hemşerimizi her kademede bu ülkenin hizmetine kazandırmış bir kurumun yöneticisini bugün Odamızda ağırlamaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Sayın Hocamın şahsında Final ve İstanbul Dershaneleri Markalarını bu şehre kazandıranları buradan bir kez daha saygıyla selamlıyorum” dedi.

 

Başkan Alan’a Teşekkür…

Final ve İstanbul Dershaneleri kurucularından Eğitimci-İşadamı Mustafa Bilbay da ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamız ve Sayın Başkanımız Elazığ ve iş dünyamız adına önemli çalışmalara imza atıyor. Ben eğitimci ve işadamı olarak kendilerine teşekkür için bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyorum. Cazibe Merkezileri Programına Elazığ’ın dahil edilmesi, Teşviklerde Elazığ’ın 6. Bölge desteklerinden istifade etmesi, AB ve yerel kaynaklı projeler, Elazığ Tanıtım ve Teşhir Merkezinin oluşturulması, Elazığ TSO bünyesinde KGF ofisinin açılması, Elazığ TSO bünyesinde yine modern bir konferans salonu kurulması, Elazığ’ın yeni yatırım alanları kazanması için yapılan girişimler, iş dünyasının çözüm bekleyen konularının ilgili makamlara taşınması ve çözüme ulaştırılması gibi birbirinden değerli hizmetler olmuştur. Ben Sayın Başkana ve şahsında tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet