Harput TV Ana Sayfası

Miniklerin Sevinci Görülmeye Değerdi Kültür Sanat

Miniklerin Sevinci Görülmeye Değerdi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği gezi etkinliği ile Uzuntarla Köyü İlkokulu’nda öğrenim gören minikler ilk defa sinemayla tanıştırıldı.

Sevinçleri gözlerinden okunan minikler, köy okullarından alınarak Elazığ Belediyesine ait Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Mini Gösteri Merkezi'nde film izlemeye getirildi. Belediyenin ikramı olan patlamış mısırları yiyerek film izlemenin keyfini yaşayan çocuklar daha sonra Kültür Park'ı ziyaret ettiler. Down Cafe'yi ziyaret eden minikler seyir tepesine de çıkarak Elazığ'ı kuşbaşı izlediler.  Kültür Park’ta yer alan büyük Türk Bayrağına hayran hayran bakan minikler bol bol resim çektirerek gönüllerince koşup eğlendiler.

Öğrencilerinin neşeli ve kaliteli vakit geçirmesinin kendisini mutlu ettiğini belirten Uzuntarla İlkokulu’nda görevli Öğretmen Özmen Yılmaz ise, başta Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz olmak üzere bütün belediye çalışanlarına, çocuklara ve eğitime verdikleri önem dolayısıyla teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

"15 Temmuz ve Manşetler"

Basın İlan Kurumu (BİK), Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen ve aziz milletimizin kararlı duruşuyla engellenen 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülke genelinde yayınlanan yaygın ve ulusal gazetelerin birinci sayfalarını ?15 Temmuz ve Manşetler? adlı prestij eserde bir araya getirdi.

DEVAMI

Muhtarlar Ziyaretlerini sürdürdü

Elazığ Belediyesi?nin tamamlanan projeleri yakından takip etmek amacıyla farklı illerden şehrimize gelen Muhtarlar ziyaretlerine devam etti. Muhtarlar, Elazığ'ın Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın gerçekleştirdiği projelerle standartlarının yükseldiğini ifade ederek şehrin bölgede önemli bir konuma yükseldiğini söylediler.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet