Harput TV Ana Sayfası

Miniklerin Sevinci Görülmeye Değerdi Kültür Sanat

Miniklerin Sevinci Görülmeye Değerdi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği gezi etkinliği ile Uzuntarla Köyü İlkokulu’nda öğrenim gören minikler ilk defa sinemayla tanıştırıldı.

Sevinçleri gözlerinden okunan minikler, köy okullarından alınarak Elazığ Belediyesine ait Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Mini Gösteri Merkezi'nde film izlemeye getirildi. Belediyenin ikramı olan patlamış mısırları yiyerek film izlemenin keyfini yaşayan çocuklar daha sonra Kültür Park'ı ziyaret ettiler. Down Cafe'yi ziyaret eden minikler seyir tepesine de çıkarak Elazığ'ı kuşbaşı izlediler.  Kültür Park’ta yer alan büyük Türk Bayrağına hayran hayran bakan minikler bol bol resim çektirerek gönüllerince koşup eğlendiler.

Öğrencilerinin neşeli ve kaliteli vakit geçirmesinin kendisini mutlu ettiğini belirten Uzuntarla İlkokulu’nda görevli Öğretmen Özmen Yılmaz ise, başta Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz olmak üzere bütün belediye çalışanlarına, çocuklara ve eğitime verdikleri önem dolayısıyla teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kazılar MÖ 1200'lü Yıllara Götürdü

Elazığ?da Harput Kalesinin 1 kilometre doğusunda tesadüfen bulunan kabartma taş ile başlayan kazılarda şu ana kadar 15 bütün eser daha çıkarken, buluntular MÖ 1200?lü yıllara götürdü.

DEVAMI

Harput İl ve Ülke Turizmine Kazandırılmalıdır

Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Doç.Dr. Bilal Çoban, Elazığ?ın en önemli turizm ve tarihi değerleri olan Harput?un küçük hesaplarla değil, planlı bir şekilde il ve ülke turizmine kazandırılması gerektiğini belirterek, yapılan restorasyon çalışmalarına dikkat çekti?

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet