Harput TV Ana Sayfası

Seminer Başladı Eğitim

Seminer Başladı

21 Mayıs'ta yapılacak olan KPSS sınavına girecek adayların başarılarını daha da artırmak amacıyla Elazığ Belediyesi ve KPSS hazırlık kursu PEGEM Akademi kursu işbirliğiyle dört günlük ücretsiz ‘Son Tekrar’ semineri bugün start aldı.

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen seminere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ülke çapında tanınan uzman eğitmenlerin yanısıra sınava girecek birçok aday katıldı. Seminerde bir konuşma yapan KPSS hazırlık kursu PEGEM Akademi  sahibi Murat Dağhan,  katkılarından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Düzenlenen seminere gelerek adaylara destek olan Başkan Yanılmaz ise yaptığı konuşmada: ”Aklımızın erdiği günden itibaren hep imtihandan geçiyoruz. Dünyadaki hiçbir sınav ölüm kalım değil, kendinizi strese sokmaya gerek yok. Ancak bilgili, donanımlı olmak bilmek için de Sınava daha hazırlıklı gitmek bir başkasına göre bir adım önde olmak gerekir. Bu hazırlıklar onun göstergesidir. Sizlere tavsiyem en birinci olmanın yollarını aramanızdır. KPSS sınavında Türkiye birincisi bu salonundan niye çıkmasın. KPSS sınavında derece yapmış ilk beş Elazığlı adayları belediye olarak ödüllendirilecektir. Hepinize başarılar diliyorum” dedi. daha sonra PEGEM Akademi  sahibi Murat Dağhan tarafından seminere katkılarından dolayı Başkan Yanılmaz'a plaket takdim edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

FÜ'den Eğitim Semineri

Fırat Üniversitesi Engelliler Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Fırat Kızılay Öğrenci Topluluğu tarafından ?Engellilerle 360 İletişim? konulu eğitim semineri düzenlendi.

DEVAMI

McConkey ve Tunç Konuk Oldu

Elazığ Ekonomi Platformu Üyelerine Wıllıam McConkey ve Barbaros Tunç konuk oldu.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet