Harput TV Ana Sayfası

Gülaç'tan Bektaş Açıklaması Spor

Gülaç'tan Bektaş Açıklaması

Temsilcimizde geçmiş müsabakalarda alınan başarısız sonuçların ardından bordo-beyazlı taraftarların istifaya davet ettiği Teknik Direktör Bayram Bektaş’ın yeni sezonda Elazığspor’da kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmadı. Bir takım eleştirilere rağmen ligin bitimine 1 hafta kala temsilcimizin ligde kalmasında pay sahibi olan genç teknik adam hakkında Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Avukat Cengiz Gülaç, haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

ANLAŞILAMAMA DURUMUNDA YOLLAR AYRILACAK

Dün saat 12:00’de kulüp tesislerinde basın mensupları ile bir araya gelen Gülaç, Bektaş’a emekleri için teşekkür etti ve kendisiyle anlaşmak için görüşmelerin devam ettiğini aktardı. Gülaç; “Hocamızla biliyorsunuz sözleşmemiz bitiyor sezon sonu. Bayram Hoca’ya ben herşeyden önce sizlerin aracılığıyla bir arkadaş olarak ve insan olarak çok teşekkür ederim. Bazen üzüldüğümüz ve gergin anlar yaşadığımız bir sezonu geride bıraktık. Özellikle yeni transferlerimizden sonra çok başarılı bir sonuç ortada. Sezona böyle başlasaydık açık ara liderdik. Hocamızla da görüşüyoruz. Profesyonel hayat, sonuç ne olursa olsun. Gönlü Elazığ’da olan bir dostumuz Bayram Hoca. Umarım 2 taraf içinde hayırlısı olacak bir anlaşma sağlanır. Ben hocamıza en azından emekleri için çok teşekkür ediyorum. Ama artık bundan sonra profesyonel hayat. Kendisiyle anlaşma hususunda görüşüyoruz. Olumlu olacağını ümit ediyorum ben en azından. Aksi durumda ise kendisine teşekkür eder her zaman kapımız açık olmak şartıyla sonucu kamuoyuna bildiririz.”şeklinde konuştu.

“ELAZIĞSPOR, HER HOCANIN GELMEK İSTEDİĞİ BİR KULÜPTÜR”

Teknik Direktör Bayram Bektaş ile anlaşılamaması durumunda şu anda alternatif isimlerin gündemde olup olmadığı sorusunu yanıtlayan Gülaç; “Alternatif Elazığspor Yönetimi’nin güvenirliğidir ve her şeyden önce en önemlisi Elazığspor logosudur. Elazığspor, bu ligde kalitesini ispatlamış ve hemen hemen her hocanın gelmek istediği bir kulüptür. Her açıdan. Doğu’nun en büyük sportif markası. Başarılı, disiplinli ve sözünde duran bir yönetim var. Alternatif hoca problemi yaşayacağımızı düşünmüyorum kesinlikle. Şuanda görevinin başında olan bir hocamız var. Anlaşmayı düşündüğümüz bir hocamız var. Ona saygısızlık olur. Bize de yakışmaz. Şu hocayla görüşüyoruz gibi öyle bir şey diyemeyiz ve kesinlikle bu konuda bir çabamız yok.”diye konuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet