Harput TV Ana Sayfası

Aile Ortamına Vurgu Yaptı Spor

Aile Ortamına Vurgu Yaptı

Temsilcimizin kadrosuna devre arasında katılan Genç Kaleci Ahmet Sabri Fener, Sporda Manşet Dergisi’nden Naz Kuran ile bir röportaj gerçekleştirdi. Kuran’ın sorularına içtenlikle yanıt veren Ahmet, temsilcimizdeki ortamdan memnun olduğunu kaydetti.

ATLETİZMDEN FUTBOLA GEÇİŞ

Sporculuk hayatına atletizm ile başladığını kaydeden Ahmet Sabri Fener; “Aslında sporculuk hayatıma atletizm ile başladım. Futbol seçmelerini duyduğum zaman Konya Şeker Spor Kulübü’ne gidip bu şekilde futbolculuk hayatıma başladım diyebilirim.”dedi.

HERKES İÇ İÇE

Elazığspor’da başkanından hocasına kadar herkesin iç içe olduğunu kaydeden Ahmet Sabri Fener; “Elazığspor’da inanılmaz bir arkadaşlık ve aile ortamı var. Burada başkanı hocası herkes iç içe inşallah en kısa zamanda Elazığspor hakkettiği yerde olur.”ifadelerinde bulundu.

VOLKAN DEMİREL TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ

Futbolda idolünün Fenerbahçe’nin Efsane Oyuncularından Volkan Demirel olduğunu da kaydeden Ahmet Sabri; “İdolüm tabi ki her kaleci gibi var. Bildiğimiz gibi Türkiye'nin en iyi kalecilerinin başında Volkan Demirel ve çalışma fırsatı bulduğum kişilik, karakter olarak bize örnek olan Akın Vardar, Ziya Aydın, Mehmet Zeki Uçan ve Gürsel Yapraklı örnek aldığım isimler. Fenerbahçeli Volkan Demirel, benim için Türkiye’nin en iyi kalecisi. Şu anda iyi konumda olduğumu düşünüyorum ama çalışarak daha üst seviyede olmayı isterim.” İfadelerinde bulundu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Resmi Sözleşmeyi İmzaladı

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Ferudun TANKUT, Elazığsporlu Hamidou TRAORE ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

DEVAMI

Yakup Kılıç Rehabilite Edilecek

Elazığ?da spor faaliyetlerine yatırımlar sürüyor? Stadyumun yanında yıkılacak olan sentetik sahanın yerine amatör branşların olumsuz etkilenmemesi adına il merkezinde yeni bir sentetik saha yapılacak... Amatörün merkezi haline gelecek Amatör Evi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı? Yakup Kılıç Spor Salonu?nun rehabilitesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı?ndan 2 Milyon TL?lik ödenek çıkartılacak.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet