Harput TV Ana Sayfası

Fırat EDAŞ'tan Arlı'ya Destek Gündem

Fırat EDAŞ'tan Arlı'ya Destek

Milyonda bir görülen hastalığı nedeniyle iki kez kalbi durduktan sonra yatağa bağımlı yaşamaya başlayan Nurçin Arlı, 3 makineye bağlı olarak hayatta kalma mücadelesi vermesine rağmen yaşam sevinciyle sadece Elazığ’ın değil tüm Türkiye’nin gönlünü fetheden Nurçin Arlı, Fırat EDAŞ’ı evinde ağırladı.

EVİNE JENERATÖR KURULACAK

 Arlı’yı evinde ziyaret eden Fırat EDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmeni Selim Çetin, Fırat gazetesinin haberine göre yetenekli Yazar Arlı’nın kitaplarından alarak destek olurken, Nurçin Arlı’nın yaşamını sürdürdüğü eve jeneratör kurularak elektriğin kesintisiz bir şekilde Fırat EDAŞ tarafından verileceğini müjdeledi. Kurumsal İletişim Yönetmeni Çetin; “Bizim bir projemiz var. Henüz taslak aşamasında. Evlerinde yaşamsal cihazlara bağlı vatandaşlarımız için bazen planlı kesintiler olmakla beraber, hasta vatandaşlarımız zor durumda kalmaktadırlar. Kamu kurum ve kuruluşlardan bu hasta gruplarına yönelik adres ve iletişim bilgilerini talep ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde bu vatandaşlarımız açısından önemli bir projeyi Fırat EDAŞ olarak hayata geçireceğiz. Nurçin kardeşimiz için Planlı Elektrik kesintisi olacağı zamanlarda Nurçin’e önceden haber verilecek olup, bunun dışında da ekiplerimiz buraya gelerek bizim sağlayacağımız jeneratörü kuracaklar ve Nurçin’e ihtiyacı olan kesintisiz elektriği sağlayacağız.” şeklinde konuştu. Öte yandan Ziyarete Fırat EDAŞ Elazığ İl Müdürlüğü Yönetici Asistanı Makbule Gün de katıldı.

İKİNCİ KİTABI YOLDA

Yetenekli Yazar Arlı ise; “Çok sevindim. Teşekkür ediyorum.”Başka insanlarla sohbet etmek çok hoşuma gidiyor. İkinci kitabımı çıkarmayı düşünüyorum. O da roman türünde olacak. Onun da ismi Tahta Salıncak…” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet