Harput TV Ana Sayfası

Sertifikalarını Aldılar Gündem

Sertifikalarını Aldılar

Fırat Üniversitesi Çiftçi Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan sertifika törenine, TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, Banvit Yöneticileri, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri ile kamu da ve özel de görev yapan veteriner hekimler ile çiftçiler katıldı. Sertifika töreninde konuşan TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, DAP Çiftçi Eğitim Merkezi olarak çiftçilere ve yetiştiricilere yönelik kursların yanında, veteriner hekimlere yönelik olarak ta çeşitli eğitim programları düzenlediklerini belirterek, merkezlerine gelen talepler doğrultusunda her türlü konuda eğitim verebileceklerini söyledi. Konuşmaların ardından Eğitim programlarına katılan veteriner hekimlere sertifikaları verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Çalışmalar Artarak Sürecek

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Türkiye Belediyeler Birliği'nin Ankara'da düzenlenen 2017 Yılı Mayıs Ayı Meclis Toplantısında Meclis Üyeliğine yeniden seçildi.

DEVAMI

Serdar'dan Kutlama Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar; "Cumhurbaşkanımız ve kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan?ın da vurguladığı gibi önümüzdeki dönem her alanda adeta bir sıçrama dönemi olacaktır." dedi.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet