Harput TV Ana Sayfası

%22 Oranında Maaşları Arttı Spor

%22 Oranında Maaşları Arttı

Palu Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu ve Hizmet-İş sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı’nın imzaladıkları toplu iş sözleşmesi ile Palu Belediyesi bünyesinde hizmet veren işçilere iki yıl geçerli süreyle yüzde 22 oranında maaş zammı yapıldı.

İmza töreninde konuşan Palu Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu

“Biz palunun kısıtlı imkanlara rağmen bütün imkanlarımızı zorlayarak sizleri memnun etmek için yüzde 22 seviyesinde bir zam yaptık. Bu imkanlara sahip olan belediyelerinin hiçbirinde bu zam gerçekleşmemesine rağmen sizlerin özverili çalışmaları karşısında elimden geldiği kadar yüksek bir zam vererek bu işi sonuçlandırdık bütün çalışan arkadaşlarıma hayırlı olsun”dedi.

Hizmet-İş Sendikası Başkanı Kazım Cavlı ise; “Belediyenin kısıtlı imkanlara rağmen yüzde 22'lik zammı verdiği için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. Program sonrası Hizmet-İş Sendikası Başkanı Kazım Cavlı Palu Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu’na plaket taktim etti.

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Resmi Sözleşmeyi İmzaladı

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Ferudun TANKUT, Elazığsporlu Hamidou TRAORE ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

DEVAMI

Yakup Kılıç Rehabilite Edilecek

Elazığ?da spor faaliyetlerine yatırımlar sürüyor? Stadyumun yanında yıkılacak olan sentetik sahanın yerine amatör branşların olumsuz etkilenmemesi adına il merkezinde yeni bir sentetik saha yapılacak... Amatörün merkezi haline gelecek Amatör Evi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı? Yakup Kılıç Spor Salonu?nun rehabilitesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı?ndan 2 Milyon TL?lik ödenek çıkartılacak.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet