Harput TV Ana Sayfası

Yoğun İlgiyle Karşılaşmıştı Kültür Sanat

Yoğun İlgiyle Karşılaşmıştı

Daha önce Ahmet Aytar Meydanı'nda yapılacağı duyurulan Yöresel Ürünler Fuarı'nın aşırı sıcaklardan ötürü ileri bir tarihe ertelendiği duyurulurken, Ramazan Sokağı'nın yoğun talep nedeniyle 1 ay uzatıldığı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ramazan Sokağı Organizatörü Mustafa Karatepe; "Değerli Arkaraşlar daha önce 15-30 Temmuz tarihleri arasında Ahmet Aytar Meydanı'nda yapacağımızı duyurduğumuz YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI yoğun sıcaklardan dolayı ileri bir tarihe ertelenmiş olup RAMAZAN SOKAĞI gelen yoğun talep üzerine 1 ay daha uzatılmıştır. Yeni konsepte yer almak isteyen esnafların Organizatör Mustafa Karatepe'ye Ulaşmaları gerekmektedir." ifadelerinde bulundu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

"15 Temmuz ve Manşetler"

Basın İlan Kurumu (BİK), Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen ve aziz milletimizin kararlı duruşuyla engellenen 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülke genelinde yayınlanan yaygın ve ulusal gazetelerin birinci sayfalarını ?15 Temmuz ve Manşetler? adlı prestij eserde bir araya getirdi.

DEVAMI

Muhtarlar Ziyaretlerini sürdürdü

Elazığ Belediyesi?nin tamamlanan projeleri yakından takip etmek amacıyla farklı illerden şehrimize gelen Muhtarlar ziyaretlerine devam etti. Muhtarlar, Elazığ'ın Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın gerçekleştirdiği projelerle standartlarının yükseldiğini ifade ederek şehrin bölgede önemli bir konuma yükseldiğini söylediler.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet