Harput TV Ana Sayfası

Şehidimiz Adına Turnuva Düzenlenecek Spor

Şehidimiz Adına Turnuva Düzenlenecek

Baskil’de 30 Temmuz Pazar günü İzmir’de şehit düşen Kahraman Polisimiz Fethi Sekin anısına Muaythai Altın Kemer Turnuvası’nın düzenlenmesi hedefleniyor. Fırat gazetesinden İbrahim Karakulak'ın özel haberine göre Türkiye’nin her bölgesinden turnuvaya önemli sporcular katılacak. Dünya, Avrupa ve Balkan şampiyonlarının altın kemer için ringe çıkacağı organizasyona, ayrıca Ağır Siklet Dünya Kick Boks Şampiyonu Orhan Doğan, Eski Milli Sporcu ve Organizatör Nusret Öncü, Muaythai Federasyonu As Başkanı Hasan Yıldız ve b ir çok ünlü ismin de şeref konuğu olarak katılması bekleniyor.

“ÖNEMLİ ŞÖHRETLER BASKİL’E GELECEK”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Muaythai Federasyonu Doğu Anadolu Bölgesi Büyükler Teknik Kurul Başkanı ve 5. Kademe Teknik Direktör Selahattin Omaç, kahraman şehidimizin anısına düzenlenecek olan organizasyon için çalışmaların ve hazırlıkların devam ettiğini kaydetti. Baskil’e ünlü ve dünya çapındaki sporcuların gelerek ringe çıkacağını da ifade eden Omaç; “Organizasyonumuz için çalışmalar sürüyor. Bu konuda bize Baskil Belediye Başkanımız Sayın İhsan Akmurat desteklerini esirgemiyor kendilerine teşekkürlerimiz sunuyorum. Bu organizasyonla ilgili Sayın  Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’dan da görüş ve fikir alacağız. Önemli şöhretler Baskil’e gelecek ve şeref konuğumuz olacak. İnşallah 30 Temmuz’da güzel bir organizasyon gerçekleştireceğiz ve bunun devamını da sağlayacağız.”dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'lı Kick-Boks Sporcularına Madalyalar

Antalya?da yapılan Türkiye Açık Kick-Boks Turnuvası'nda, Elazığ'ı temsil eden kafile, 5 birincilik, 4 ikincilik 1 üçüncülük derecesi aldı.

DEVAMI

Voleybol Gençler (A) İl Birincisi Belli Oldu

Haber detayları için tıklayın.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet