Harput TV Ana Sayfası

Ekonomi Platformu'ndan Kaldırım'a Ziyaret Gündem

Ekonomi Platformu'ndan Kaldırım'a Ziyaret

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç,Platformun çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Vali Kaldırım’a yeni görevinde başarılar diledi. Elazığ için önemli çalışmalara imza atacağına olan inancını ifade etti ve  ELEP olarak ilimizin gelişimi ve kalkınması için üzerlerine düşen tüm görevleri yerine getirmeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretine bir değerlendirmede bulunan Vali Çetin Oktay Kaldırım, “Bizleri ziyaretleriyle onurlandıran ve hayırlı olsun temennisinde bulunan Elazığ Ekonomi Platformu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geldiğim gün yaptığım ilk açıklamamda da ifade ettiğim gibi aziz şehir Elazığ’ı toplumun bütün kesimleri ile birlikte diyalog ve yakın işbirliği içerisinde yönetecek ve şehri ilgilendiren meselelerde sivil toplum örgütlerinin de görüş ve önerilerini almaya gayret ederek ortak aklı oluşturma ve daha yaşanabilir bir Elazığ hedefini yakalamaya çalışacağız” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fırat EDAŞ Geleneksel Muhtarlar Toplantısını Gerçekleştirdi

Kesintisiz ve kaliteli enerji hedefiyle faaliyetlerine devam eden Fırat EDAŞ, Elazığ?da her ay geleneksel hale gelen Muhtarlar Toplantısını Ekim ayında düzenledi.

DEVAMI

BAŞKAN ALAN, HACIBEKİROĞLU İLE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Saadet Partisi (SP) Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ve parti yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan?ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet