Harput TV Ana Sayfası

"Sahip Çıkmaya Devam Edeceğiz" Gündem

Hanedan tesislerinde gerçekleştirilen programa Vali Çetin Oktay Kaldırım, eşi Berihan Kaldırım, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Şehit Genel’in eşi Şengül Genel ve davetliler katıldı. Şehidin oğlu Kaan ile yakından ilgilenen ve tablet hediye eden Vali Kaldırım, yaptığı konuşmada şehitlerin bu ülkenin birliği ve bütünlüğü, vatanın bekası için canlarını feda ettiklerini hatırlatarak, şehitlerin geride bıraktıkları emanetlerine devletin en iyi şekilde sahip çıktığını, çıkmaya da devam edeceğini söyledi. Şehit Uzman Çavuş İlyas Genel’in eşi Şengül Genel ise şehit yakınlarına sağlanan kontenjan çerçevesinde Fırat Üniversitesinde memur olarak göreve başlamış, bu nedenle İlimizde ikamet etmeye başlamıştı. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Futbolcular Türk Bayrağı Açtı

Elazığspor'da teknik heyet ve futbolcular antrenman öncesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla Türk bayrağı açarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

DEVAMI

Cumhurun Başkanı Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir FETÖ'cünün ?Hero" tişörtüyle mahkemeye gelmesine tepki göstererek, ?FETÖ?cülerin bunlar iyi günleri, Başbakan'la konuştum. Bunları mahkemeye çıkarırken, Guantanamo?daki gibi tek tip elbiseyle çıkaralım? dedi.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet