Harput TV Ana Sayfası

Kurban Bayramında Gıda Denetimler Sürüyor Sağlık

Kurban Bayramında Gıda Denetimler Sürüyor

 İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda ve Yem Şubesi teknik personeli Kurban Bayramından önce İl Müdür Vekilimiz Vedat ERGÜN ile birlikte Elazığ'daki gıda satış noktalarını denetledi. Yapılan denetimlere İl Müdür Vekili Vedat ERGÜN, Gıda ve Yem Şube Müdür Vekili Sait Şaşkın ve teknik personel katıldı.

İl Müdür Vekilimiz Vedat ERGÜN, öncelikle hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını dileyip tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramlarını kutladı. Vatandaşlarımızın Kurban Bayramında daha rahat ve daha sağlıklı ürünler tüketmesi için her zaman görev başında olunacağına vurgu yaparak denetimlerin sıklaşacağını belirtti. Ayrıca Myanmar'da Arakan Müslümanlarına karşı yapılan zulmün son bulmasını belirtti.

Ardından 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu ve buna bağlı yayımlanan yönetmelikler gereği, İl Müdürlüğümüz Gıda ve Yem Şubesi teknik elemanları tarafından, ilimizdeki tatlı imalathanesi, gıda satış noktası ve et satış noktası denetimleri yapıldı. Yapılan denetimlerde olumsuz bir durumla karşılaşılmadığı ve denetimlerin artarak devam edeceği bildirildi. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Veteriner Hekimliği Öğretiminin 175?inci Yılı Kutlandı

Türk Veteriner Hekimliği Öğretiminin 175?inci yılı Fırat Üniversitesi (FÜ) Veterinerlik Fakültesinde düzenlenen törenle kulandı.

DEVAMI

Kent Konseyi Kadın Meclisinden Sağlık Semineri

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet