Harput TV Ana Sayfası

Bakan Jülide Sarıeroğlu Müjdeyi Verdi ! Ekonomi

Bakan Jülide Sarıeroğlu Müjdeyi Verdi !

Bir dizi incelemelerde bulunmak ve açılışlar gerçekleştirmek üzere ana ocağı Elazığ’a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, beraberindeki heyetle birlikte Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Bakan Sarıeroğlu’na Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Ak Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur ve çok sayıda kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile STK yetkilileri eşlik etti.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, samimi bir atmosferde gerçekleşen belediye ziyaretinde, bakanlığın görev ve yetkisi dâhilinde bulunan konular ve yaptıkları çalışmalar hakkında Bakan Sarıeroğlu’na bilgiler verdi.

“AK PARTİ OLARAK NE DEDİYSEK ARKASINDAYIZ”

Ziyaret sonrası ‘Elâzığ Belediyesi Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Sarıeroğlu, akabinde ülke ekonomisine ve büyüme oranlarına ilişkin kamuoyuna önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle taşeron çalışanlarının kamuda istihdam edilmelerine yönelik önemli bilgiler veren Bakan Sarıeroğlu, “AK Parti hükümeti olarak bugüne kadar ne dediysek arkasında durduk. Maliye Bakanlığımız ile birlikte bu konu üzerinde çalışıyoruz. Yeni yasama döneminde bu konuyla ilgili önemli adımlar atacağız" dedi. 

İŞKUR ÇALIŞANLARINA SÜRE UZATIMI MÜJDESİ

Konuşmalarına toplum yararına İŞ-KUR üzerinden çalışanları sevindirecek açıklamalarla devam eden Bakan Sarıeroğlu, bu konuya ilişkin açıklamalarını şu ifadelerle sürdürdü: “Kurumlarımızda İŞKUR kapsamında çalışan kardeşlerimiz var ve görev süreleri dolacak. Bizler bu kardeşlerimizin de dolacak olan görev sürelerini 3 ay daha uzatıyoruz. İŞKUR çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi.

“ELAZIĞ’IN KIZI OLARAK ŞEHRİMİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”

Elazığ’ın hiçbir zaman kendilerini yalnız bırakmadığını belirten Bakan Sarıeroğlu, konuşmalarına şu şekilde devam etti: “Bugüne kadar 5 genel seçim, 4 yerel seçim ve referandumlarda Elazığ, bizlerin hep arkasında oldu. Bizlerde yapılacak tüm çalışmalarda Elazığ’ı yalnız bırakmayacağız. Bu memleketin kızı olarak valimizle, belediye başkanımızla, il başkanımız ve vekillerimizle birlikte şehrimizin yakinen takipçisi olacağım” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet