Harput TV Ana Sayfası

Yüzlerindeki Tebessüm Hizmet Sevdamızı Güçlendiriyor Yaşam

Yüzlerindeki Tebessüm Hizmet Sevdamızı Güçlendiriyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve eşi Nebahat Yanılmaz, Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte Sivrice Hazar Gölü Sosyal Tesislerinde piknik yaptı.

Çocukların moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen piknikte, gönüllerince eğlenen minikler, başkan amcalarıyla birlikte önce mangal keyfi sonra da voleybol maçı yaptı.

Küçük yaşta olan çocukların yemeklerini kendi elleriyle yediren Nebahat Yanılmaz da birebir ilgilendiği çocuklarla bol bol sohbet edip oyunlar oynadı.

Çocukların istisnasız bir şekilde öncelikleri arasında olduklarını belirten Başkan Yanılmaz, bu tarz etkinlikleri daha sık yapacaklarını belirterek şu görüşleri belirtti:

“Çocukların yüzlerinde tebessüm oluşturduğumuzda, içimizdeki hizmet sevdası daha çok güçleniyor. Bu açıdan onlarla sık sık bir araya gelmeye gayret ediyoruz; çünkü hepsi bizim kendi evladımız gibi ve onların hem beden hem de ruh sağlığını düşünmek bizlerin en asli sorumluluğudur. Bu bağlamda ben bir kez daha onlara sevgi evlerinde bakan, ilgilenen ve şefkat gösteren bütün çalışanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da 'İşkur-İşveren' Elele

Elazığ?da yıllara göre açık işlerin karşılanma yolları incelendiğinde İŞKUR?un payı 2013 yılında yüzde 42,7 iken bu oran 2017 yılında yüzde 71,2 ye kadar yükseldi.

DEVAMI

Hamidiye Camii ve Külliyesinin Temeli Atılıyor

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet