Harput TV Ana Sayfası

Gazilerden Başkan Yanılmaz'a Ziyaret Gündem

Gazilerden Başkan Yanılmaz'a Ziyaret

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ şubesi yöneticileri Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir açıklama yapan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Namık Bulut; “Bugün 19 Eylül Gaziler Günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e gazilik ve mareşallik verildiği gün. Bu günü büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Sayın başkanımızı makamında ziyaret ederek kutlamaya devam ediyoruz. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet dinliyoruz. Gazilerimize sağlık sıhhat afiyet diliyoruz. Bizlerin her zaman yanımızda olduğunuzdan dolayı Başkan Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyoruz.”dedi.

“365 GÜN 24 SAAT BİZ ONLARIN EMRİNDEYİZ”

Gazilerimizin isteklerinin bizler için bir görev olduğunu söyleyen Başkan Mücahit Yanılmaz ise konuşmasına söyle devam etti. “Muharip Gaziler dernek başkanımız yönetimi ile birlikte ziyaretimize geldiler. Ben öncelikle teşrifleriden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Onlara minnettarız. Onların sayesinde bugün bu ülkede başımız dik alnımız ak ve hür bir şekilde yaşıyoruz. Rabbim bu vatan için bu millet için bu bayrak için inancımız için bugüne kadar şehit olan bütün şehitlere rahmet etsin mekânları cennet olsun şefaatlerine bizleri de nail etsin. Tabi aynı zamanda meydanlarda savaşlarda muharip olarak bulunup gazi olan büyüklerimiz var Kore'de ve Kıbrıs'ta Gazi olanlarımız var 15 Temmuz'da Gazi olanlarımız var ve hain PKK terör örgütüne karşı verilen mücadelede Gazi olanlar var onlara da yüce Rabbimden şifalar diliyorum. Rabbim onların da sağlık sıhhat içinde uzun ömürler yaşamasını nasip etsin. Biz herhangi bir konu da konu ne olursa olsun sadece o günün olduğu şartlar içinde onlara bakmayız. Gazilerimiz de böyledir. Ben şuna inanıyorum ki Elazığ'da bulunan bütün gazilerimizin 365 gün 24 saat onların emrindeyiz. Ne zaman ne şekilde bir arzu ve istekleri varsa onu yerine getirmeyi de bir görev kabul ederiz, asli bir görev kabul ederiz. Bu vatan sevgimizin, millet, bayrak sevgimizin bir göstergesidir. Bunun da ortaya konulması gerekir diye inanıyorum. Bu vatanı bizlere emanet eden, bu vatanda bugüne kadar gelmemize vesile olan bütün illerimizin Gaziler gününü kutluyorum. Rabbim bu vatanda ebediyen hür bir şekilde bağımsız bir şekilde yaşamayı milletimize nasip etsin inşallah.” Dedi.

Daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Namık Bulut ve yöneticileri tarafından Başkan Yanılmaz’a Gazilere verdikleri değerden dolayı bir plaket takdim edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet