Harput TV Ana Sayfası

Oda ve Borsa Seçimleri 2018 Nisan Ayına Ertelendi Ekonomi

Oda ve Borsa Seçimleri 2018 Nisan Ayına Ertelendi

Son Bakanları Kurulu Toplantısında alınan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Türkiye genelinde TOBB’a bağlı 364 oda ve borsayı kapsayacak şekilde 2017 yılı Ekim-Kasım ayında yapılması gereken seçimler 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

ELAZIĞ TSO KÜSLÜK MAKAMI DEĞİL HİZMET YERİDİR…

Seçimlerin ertelenme kararını değerlendiren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Oda olarak hizmetlerine kaldıkları yerden devam ettiklerini belirterek, “Bilindiği gibi TOBB tarafından yayınlanan ve Odamıza da ulaşan seçim takvimi doğrultusunda Elazığ Merkez İlçe Seçim Kurulu’na yaptığımız müracaat neticesinde Odamız seçimlerinin 21 Ekim’de yapılması kararı alınmıştı.

Şahsım ve ekibim ile birlikte diğer arkadaşlarımız da demokratik ve medeni bir şekilde bu süreçte Üye ziyaretleri başta olmak üzere seçim kampanyası başlatmıştık. Bu süreçte ben öncelikle bizlere çok büyük teveccüh gösteren kapılarını ve gönlünü açan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Ticaret ve Sanayi Odamıza başka adayı olan arkadaşımızın da amacı üyelerimize ve ilimize hizmettir. Burada bir küskünlük ve kırgınlık asla söz konusu değildir. Oda seçimleri Bakanlar Kurulu Kararı ile görülen lüzum üzerine 2018 yılı Nisan ayına ertelenmiştir. Biz halen Oda başkanı olarak tüm üyelerimize hizmete ve çalışmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dolayısı ile seçimlerde rakibimiz olan tüm üyelerimizin de başkanı olarak kapımızın her zaman açık olduğunu ifade etmek istiyorum. Çünkü Ticaret ve Sanayi Odası makamı vebal ve sorumluluk isteyen ağır bir yüktür. Biz bunun bilinci içerisinde, tüm üyelerimize eşit mesafede hizmetimize devam ediyoruz. Bu süreçte hedefimiz ilimizin tanıtımı başta olmak üzere, yeni yatırımlar kazanması ve yatırımlar noktasında altyapının hazır olması için il yöneticilerimiz ve tüm kurum ve kuruluşlarımızla birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle, alınan kararın iş dünyamıza hayırlar getirmesini Yüce Allah (c.c.)’tan  niyaz eder, en derin saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Eylül Ayında En Fazla Konut Elazığ'da Satıldı

Türkiye İstatistik kurumu tarafından yapılan açıklamada?Eylül 2017?de Bölgede illeri arasında en fazla ev Elazığ?da satıldı.

DEVAMI

Bölge OSB Toplantısı Yapılacak

Organize Sanayi Bölgelerinin problemleri ve gelecekle ilgili olarak yapılacak olan planlamaları kapsayacak olan Bölge OSB toplantısı bugün Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda yapılacak.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet