Harput TV Ana Sayfası

Kahraman, Elazığ'da Kurumların Eğitim Merkezleri ve Çağrı Merkezleri Kurulmalı Ekonomi

Kahraman, Elazığ'da Kurumların Eğitim Merkezleri ve Çağrı Merkezleri Kurulmalı

Harput mahallesi eski muhtarı Feyzi Kahraman yazılı bir basın açıklaması yaptı.''Son yıllarda Türkiye genelinde parlamaya başlayan hizmet sektörü bilhassa illerin millet vekilleri, siyasi parti il başkanları ve belediye başkanlarının gayretleri ile sistemli takipleri ve ikili iyi ilişkileri ile illerde çok geniş bir istihdam imkanı sağlamaktadır.

Elazığ İli’nin iklimi, ulaşımı, eğitimli insan kapasitesi, tarihi ve turistik potansiyeli… doğuda bir huzur adası olması sebebiyle hem kurumlarım eğitim merkezi olması hem de kurumların çağrı merkezi olması noktasında değerlendirilmesi çok çok önemlidir.

Ne yazık ki !... siyasilerimiz günü birlik olayların önünde sürüklenmekte ve Elazığ , işsizlikte Türkiye genelinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Elazığ’ın Vekilleri , il başkanları ve belediye başkanları sadece Erzurum’da bulunan kurumlara ait eğitim merkezleri ve çağrı merkezlerini görse ve incelese binlerce gencin nasıl istihdam edildiğini anlamış olur.Bu konuda sorumlu olan herkesi göreve çağırıyoruz..Elazığ işsizliğe mahkum edilmesin..!''Dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Eylül Ayında En Fazla Konut Elazığ'da Satıldı

Türkiye İstatistik kurumu tarafından yapılan açıklamada?Eylül 2017?de Bölgede illeri arasında en fazla ev Elazığ?da satıldı.

DEVAMI

Bölge OSB Toplantısı Yapılacak

Organize Sanayi Bölgelerinin problemleri ve gelecekle ilgili olarak yapılacak olan planlamaları kapsayacak olan Bölge OSB toplantısı bugün Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda yapılacak.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet