Harput TV Ana Sayfası

İTO İle Kardeş Oda ve Müşterek İşbirliği Ekonomi

İTO İle Kardeş Oda ve Müşterek İşbirliği

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, Elazığ TSO’yu ziyaret ederek, Başkan Alan ile görüştü. Görüşmede her iki başkan karşılıklı ziyaret ve görüşmelerin başlatılması ve İTO ile Elazığ TSO’nun kardeş Oda statüsünde müşterek projeler uygulaması hususunda mutabakat sağladılar…

Türkiye’nin En Büyük Odası İle İşbirliğini Geliştirmek İstiyoruz…

Elazığ TSO Meclis Üyesi Kasım Çelik’in de hazır olduğu görüşmede, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Üye sayısı ve ekonomiye katkısı bakımından ülkemizin en büyük ve en eski Ticaret Odası olan İstanbul Ticaret Odası’nın çok değerli Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar’ı bugün Elazığ TSO çatısı altında ağırlamaktan çok büyük bir mutluluk ve onur duymaktayım. Sayın Başkanımla yapmış olduğumuz görüşmede Elazığ TSO ile İTO’nun kardeş Oda statüsünde müştereklik sağlamaması, projeler üretmesi ve işbirliklerinin artırılması hususunda görüşmeler yaparak fikir birliği sağladık. Elazığ TSO olarak önümüzdeki günler içerisinde İTO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle bir araya geleceğiz. Yine aynı şekilde İTO yönetimi de bizim konuğumuz olacak. Ülkemizin kendi alanında en büyük STK’sı ile işbirliği İlimiz ve Odamız açısından çok önemli bir süreci başlatacaktır. Ben son derece iyi niyetli yaklaşımı ve değerli ziyaretleri için Sayın Çağlar’a teşekkür ediyor, sürecin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Elazığ Kadim Bir Şehir Olarak Önem Verdiğimiz Bir Yer…

İTO Başkanı İbrahim Çağlar’da Elazığ TSO’da bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Elazığ deyince öncelikle Harput akla geliyor. Böylesine kadim bir şehirde siz değerli Başkanımla birlikte olmaktan çok büyük bir mutluluk duyuyorum. Elazığ denince ülke genelinde bir güven ve huzur akla gelir. Bu şehrin insanı mert ve her zaman şartlar ne olursa olsun devletinin milletinin yanında yer almış, milli ve manevi değerleri çok yükseklerde olan bir şehirdir. Bu şehirde çok önemli dostlarımız ve kardeşlerimiz var. İstanbul Ticaret Odası olarak, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızla karşılıklı işbirliğinin artırılması ve kardeş Oda statüsünde müşterek projeler üretme konusunda Sayın Başkanım Alan’la güzel bir toplantı yaptık. İnşallah önümüzde karşılıklı ziyaret ve görüşmeler neticesinde bu konuyu somut hale getirerek çalışmalarımıza başlayacağız. Ben Sayın Başkanımızın göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyor, Elazığ iş dünyasına en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet