Harput TV Ana Sayfası

Aksa Elazığsporun Elektriğini Neden Kesti, İşte Cevabı Spor

Aksa Elazığsporun Elektriğini Neden Kesti, İşte Cevabı

Geçmiş dönemlere ait borçları nedeniyle salı günü elektriği kesilen Elazığspor konu hakkında yazılı bir açıklama yaptı. İşte o açıklama :''

26 Eylül 2017 tarihinde geçmiş döneme ait borçlarından dolayı kulüp tesislerimizin elektriği  AKSA Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından kesilmiştir.Kamuoyunun da  bildiği üzere iki günden bu yana kulüp tesislerimizin elektrikleri kesik durumdadır.

AKSA Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin kulübümüzün yaşadığı sıkıntılı süreçten habersizmiş gibi kulübümüze karşı uyguladığı bu yaptırım vatanına, milletine ve bayrağına sadık bir şehrin marka değeri olan Elazığspor’a reva görülemez.

Kulüp Yönetimimizin bir yandan FİFA nezdinde bulunan dosyaları bir yandan da mevcut futbolculara ait ödemelerin gerçekleştirmesi konusunda ciddi sıkıntılar yaşadığı bir ortamda AKSA Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş’nin bu tutumunu siz değerli kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.  

Takımımızın hafta sonu sahasında oynayacağı Çaykur Rizespor maçı öncesi yaşanan bu olay teknik heyet ve futbolcularımızın motivasyonunu da olumsuz yönde etkilemiştir.

Aynı zamanda Çaykur Rizespor’un sponsoru olan AKSA Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş’nin, rakibimizle oynayacağımız bir karşılaşma öncesi kulübümüze karşı takındığı bu tavrı manidar bulduğumuzu belirtmek isteriz.  

Ayrıca, kulüp tesislerimizin elektriklerinin kesik olmasından ötürü Çaykur Rizespor maçı öncesi takımımızın Elazığ Park Dedeman Otelde kampa girmesine karar verilmiştir.''Denildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet