Harput TV Ana Sayfası

12 Yaş Altı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Şapiyonu Belli Oldu Spor

12 Yaş Altı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Şapiyonu Belli Oldu

Elazığ Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Geleneksel 12 Yaş Altı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası" nda şampiyon belli oldu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın da katıldığı final maçında Akpınar Mahallesi, Gümüşkavak Mahallesi’ni yenerek kupa almaya hak kazandı. Minikler maç öncesi Başkan Yanılmaz amcalarından taktikler aldı. Kültür Park Spor tesislerinde gerçekleşen final maçında her iki takımda gösterdikleri mücadele ile takdir topladı. İlimizde futbolun alt yapısının oluşturulmasına katkı sunan ve çocukların spora yönlendirilmesini sağlayan etkinlikte konuşan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,

Akpınar Mahallemiz ile Gümüşkavak Mahallemizin mahalleler arası futbol turnuvasında ki bu başarısını kutluyorum. Elazığ'da her yıl bu organizasyonları yapıyoruz. Önümüzdeki yıl da bu organizasyonu yapmayı düşünüyoruz. Geçen yıl başka 2 Mahallemiz final oynamıştı. Bu yıl ise Akpınar Mahallemiz ile Gümüşkavak Mahallemiz final maçını oynadılar. Çok güzel bir mücadele oldu. Bol gollü, heyecanlı ve Süper Lig'deki takımların maçları gibi oldu.” Dedi.  Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, önemli başka bir organizasyon daha yaptıklarını Şehrimize Kitap Fuarı’nı kazandırdıklarını ve bu fuarı gidip yerinde görmelerini yazarlarla sohbet etmelerini, spor kadar kitap okumanın da çok önemli olduğunu söyleyerek miniklerin kitaplarla tanışmalarını istedi.

Konuşmaların ardından Başkan Yanılmaz, 12 Yaş Altı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın birincisi Akpınar Mahallesi minikleriyle kupayı kaldırarak her iki takımın minik futbolcularına çeşitli hediyeler dağıttı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet