Harput TV Ana Sayfası

BAŞKAN ALAN, HACIBEKİROĞLU İLE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ Gündem

BAŞKAN ALAN, HACIBEKİROĞLU İLE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Saadet Partisi (SP) Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ve parti yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Alan ve Hacıbekiroğlu ülke gündemine dair istişarelerde bulundular.

SAADET PARTİSİ ÖNEMLİ BİR GELENEĞİN DEVAMIDIR

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Saadet Partisi Milli Görüş geleneğinin siyasi partisi olarak ülkemize hizmetlerini devam ettirmektedir. Sayın Hacıbekiroğlu’da ilimizde siyasi bir lider ve kanaat önderi olarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Bugün bizleri ziyaret ederek ülke gündemine dair görüş alışverişinde bulunduk. Tespit ve endişeleri elbette daha iyi bir gelecek ve halkımızın huzuruyla ilgili. Ben nazik ziyareti ve kurultay daveti için kendilerine sonsuz teşekkür ediyor, başarılarının devamını Yüce Allah (c.c.)’tan niyaz ediyorum” dedi.

29 EKİM KURULTAYINA DAVET

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu da kendilerine gösterilen yakın ilgi nedeniyle Başkan Alan’a teşekkür etti. Hacıbekiroğlu ziyarette yaptığı açıklamada, “29 Ekim 2017 tarihinde Elazığ Hilton Otelinde saat:13.30’da SP Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu’nun da katılımı ile 6. Olağan Genel Kurul Toplantımızı yapacağız. Ülkemiz gündeminin de değerlendirileceği bu kurultaya ilimizde sivil toplum kuruluşlarının başında gelen Elazığ TSO Başkanı Sayın İdris Alan’ın da katılımını bekliyoruz. Bu ziyaretimizde hem ülke gündemini değerlendirdik hem de Sayın Başkanımızı Kurultayımıza davet etme fırsatı bulduk. Sayın Başkanımız bizleri çok yakın ve sıcak bir ilgiyle karşılamıştır. Kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar temenni ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet