Harput TV Ana Sayfası

Görgöze'den Değerlendirme Siyaset

Görgöze'den Değerlendirme

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 21 Ekim Cumartesi günü Yakup Kılıç Kapalı Spor Salonu’nda saat 13.00’da gerçekleştirilecek Ak Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Gürgöze,  “Ak Parti kongre süreçlerinde 4 Temmuz itibariyle Türkiye genelinde başlatmış bulunuyoruz. Önce delege seçimleri akabinde belde teşkilatlarının değişim ve atanması sonra belde kongrelerimiz ve hemen akabinde de ilimizde ilçe kongrelerimizin 1’i hariç tamamını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. İnşallah cumartesi günü merkez ilçe kongremizi de yaparak süreci bitirmiş olacağız. Ak Parti kongreler aracılığı ile kendi teşkilatını, kendi çalışma arkadaşlarını yenileyerek, tazeleyerek yeniden bir diriliş hareketi ile kamuoyu karşısına çıkmayı başarmıştır” dedi.

Toplantının amacının cumartesi günü gerçekleştirilecek Ak Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi ile ilgili bilgilendirme olduğunu belirten Gürgöze, “Merkez ilçe teşkilatımızın mevcut başkanı Ömer Faruk Çelik‘dir. İnşallah Ömer Faruk Çelik kardeşimiz yine delegelerimizin yoğun desteği ile yeniden başkan seçilecektir. Yeni oluşacak yönetim ile birlikte yine inşallah seçimin bir sonra ki günü talimatlarımızı vereceğiz, vatandaşlarımızın arasına ineceğiz.

Gürgöze, sözlerini şöyle tamamladı: “Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Ak Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi’ni; Başbakan ve Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Ak Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri, Belediye Başkanı, teşkilatın her kademesinde görev alan kardeşlerimiz ve Elazığlı hemşerilerimizin katılımı ile gerçekleştireceğiz. Bu kongreye tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.”

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet