Harput TV Ana Sayfası

Görgöze'den Değerlendirme Siyaset

Görgöze'den Değerlendirme

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 21 Ekim Cumartesi günü Yakup Kılıç Kapalı Spor Salonu’nda saat 13.00’da gerçekleştirilecek Ak Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Gürgöze,  “Ak Parti kongre süreçlerinde 4 Temmuz itibariyle Türkiye genelinde başlatmış bulunuyoruz. Önce delege seçimleri akabinde belde teşkilatlarının değişim ve atanması sonra belde kongrelerimiz ve hemen akabinde de ilimizde ilçe kongrelerimizin 1’i hariç tamamını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. İnşallah cumartesi günü merkez ilçe kongremizi de yaparak süreci bitirmiş olacağız. Ak Parti kongreler aracılığı ile kendi teşkilatını, kendi çalışma arkadaşlarını yenileyerek, tazeleyerek yeniden bir diriliş hareketi ile kamuoyu karşısına çıkmayı başarmıştır” dedi.

Toplantının amacının cumartesi günü gerçekleştirilecek Ak Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi ile ilgili bilgilendirme olduğunu belirten Gürgöze, “Merkez ilçe teşkilatımızın mevcut başkanı Ömer Faruk Çelik‘dir. İnşallah Ömer Faruk Çelik kardeşimiz yine delegelerimizin yoğun desteği ile yeniden başkan seçilecektir. Yeni oluşacak yönetim ile birlikte yine inşallah seçimin bir sonra ki günü talimatlarımızı vereceğiz, vatandaşlarımızın arasına ineceğiz.

Gürgöze, sözlerini şöyle tamamladı: “Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Ak Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi’ni; Başbakan ve Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Ak Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri, Belediye Başkanı, teşkilatın her kademesinde görev alan kardeşlerimiz ve Elazığlı hemşerilerimizin katılımı ile gerçekleştireceğiz. Bu kongreye tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.”

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İyi Parti'nin Kurucular Kurulu'nda 4 Elazığlı

Eski Milletvekili Meral Akşener öncülüğünde kurulan partinin ismi "İyi Parti" oldu. Partinin kurucu Genel Başkanı Meral Akşener olurken, kurucular kurulunda ise 4 Elazığlı isim yer aldı.

DEVAMI

Gürgöze'den Başkan Yanılmaz'a Ziyaret

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Başbakan Binali Yıldırım?ın ilimize gerçekleştirdiği ziyaret sonrası bir takım değerlendirmelerde bulunmak ve teşekkür etmek üzere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz?ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet