Harput TV Ana Sayfası

Bölge OSB Toplantısı Yapılacak Ekonomi

Bölge OSB Toplantısı Yapılacak

Organize Sanayi Bölgelerinin problemleri ve gelecekle ilgili olarak yapılacak olan planlamaları kapsayacak olan Bölge OSB toplantısı bugün Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda yapılacak.

Yapılacak olan toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, bakanlık yetkilileri, OSBÜK Yönetim Kurulu, bölgede bulunan 13 ilden 22 OSB’nin yönetim kurulu üyeleri ile diğer yetkiler katılacak.

Bugün saat 10.00’da OSB Konferans Salonunda başlayacak olan toplantı saat 14.00’e kadar devam edecek. Toplantının ardından Elazığ OSB 5. kısmının ve burada bulunan işletmelerin açılışı gerçekleşecek. Buradaki törenin ardından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ve beraberinde ki heyet ilimizden ayrılarak Ankara’ya dönecekler.

İlimizde yapılacak olan bu toplantının özellikle yatırım alanında ki problemlerin çözümüne önemli katkı sağlayacak olması adına büyük önem taşıdığını belirten Vali Çetin Oktay Kaldırım, “Bugün ilimizde yapılacak olan toplantı OSB’lerin geleceği adına büyük önem taşıyor. Bilindiği gibi ilimizde 2. OSB için yaptığımız çalışmalar tamamlandı ve Bakanlığımızdan oluru çıktı. Bunun yanında ilimizde 3. OSB için bir çalışma başlattık. Bugün yapılacak olan toplantıda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ile bu konuda bir görüşme gerçekleştireceğim. İlimizin 3. OSB’yi kazanması adına gerekli çalışmalarımız önümüzdeki süreç içinde gerçekleştirilecek” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet